Strona główna Wiadomości INVEST-BANK oferuje kredyty gotówkowe na 8%

INVEST-BANK oferuje kredyty gotówkowe na 8%

INVEST-BANK oferuje kredyty gotówkowe na 8%

27 września br. INVEST-BANK S.A. wprowadza kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 8%, skupiając się na sparametryzowaniu oferty w sposób umożliwiający skuteczne konkurowanie na rynku kredytów konsumenckich. Oferta będzie dostępna w sieci Oddziałów Operacyjnych oraz sieci partnerskiej banku, głównie w sieci Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Kredyt udzielany jest bez opłaty przygotowawczej z prowizją od 2% i minimalnej kwocie kredytu na poziomie 800 złotych. Okres kredytowania wynosi od 3 do 12 miesięcy. Kredyt posiada uproszczoną i zautomatyzowaną ścieżkę akceptacji wniosków umożliwiającą wydanie decyzji kredytowej w 15 minut i otrzymanie środków tego samego dnia.

– Zamierzamy dotrzeć z naszą propozycją do klienta zainteresowanego przygotowaniem swojego domowego portfela na zbliżający się okres intensywnych wydatków. Z tego względu oferta będzie ważna do 15 grudnia br. Naszą ofertę na pewno docenią klienci, którzy rozsądnie gospodarują swoim domowym budżetem i dokładnie obserwują inne możliwości, jakie oferowane są na rynku – powiedział Krzysztof Kruszelnicki, członek zarządu INVEST BANK odpowiadający za Pion Handlowy.

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.