Strona główna Wiadomości INVEST-BANK – nowa funkcjonalność w systemie bankowości elektronicznej

INVEST-BANK – nowa funkcjonalność w systemie bankowości elektronicznej

INVEST-BANK – nowa funkcjonalność w systemie bankowości elektronicznej

Od dnia 26.10.2013 roku INVEST-BANK S.A. udostępnił klientom możliwość weryfikacji

i zarządzania kredytami w systemie bankowości elektronicznej IBnet24. Użytkownicy IBnet24 posiadający kredyt w INVEST-BANK S.A., mogą: przeglądać jego szczegółowy opis, historię, a także harmonogram spłat. Dodatkowo, klientom indywidualnym IBnet24 pozwala skorzystać z funkcji spłaty wybranych kredytów o dowolnej porze. Funkcjonalność ta dostępna jest po zalogowaniu do systemu i wyborze w sekcji Rachunki zakładki Kredyty.

 

Nowa funkcjonalność została udostępniona także klientom instytucjonalnym. Równocześnie Bank wprowadził do systemu bankowości elektronicznej usprawnienia (m.in. w zakładkach Ustawienia oraz Operacje), które mają na celu uproszczenie i poprawę obsługi interfejsu systemu przez użytkownika. Dzięki proponowanym przez Bank rozwiązaniom wzrasta komfort klientów i dostęp do wielu funkcjonalności przez 24 godziny na dobę.

 

„Jesteśmy przekonani, że ciągły rozwój bankowości elektronicznej INVEST-BANK S.A. zostanie pozytywnie odebrany przez klientów i zaspokoi ich rosnące potrzeby związane
z oferowaniem przez Bank nowoczesnych narzędzi, dostępnych o każdej porze,
do zarządzania swoimi finansami” – powiedział Paweł Reichelt, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej INVEST-BANK S.A.

 

Wszelkie informacje o obsłudze nowych funkcjonalności systemu bankowości elektronicznej dostępne są na stronie www.investbank.pl w zakładce: Bankowość Elektroniczna.

Źródło: Invest-Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.