Strona główna Wiadomości Internetowe inspiracje z ING

Internetowe inspiracje z ING

Internetowe inspiracje z ING

ING Bank Śląski, we współpracy z popularną videoblogerką Pauliną Stępień z Kotlet.TV, przygotował konkurs dla użytkowników serwisu Facebook. Uczestnicy zabawy będą musieli wykazać się inwencją, pokazując jak wykorzystać Internet do przygotowania wiosennego deseru.

Zabawa jest kontynuacją akcji mierzenia inGENu – genu internetowości, rozpoczętej w ubiegłym roku na profilu ING Banku Śląskiego na Facebooku. Konkurs został przygotowany we współpracy z Pauliną Stępień, prowadzącą stronę z przepisami kulinarnymi Kotlet.TV. Do zadań uczestników należy przesłanie propozycji przepisu na wiosenny deser inspirowany Internetem oraz samodzielne wykonanie i dodanie do aplikacji konkursowej zdjęcia przygotowanego dania. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest podanie linków do miejsc w Internecie, gdzie można kupić najważniejsze składniki deseru.

 

Zgłoszenia konkursowe zostaną ocenione przez jury, któremu przewodniczy Paulina. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne i atrakcyjne prace. Na zwycięzców czeka 10 bonów o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup sprzętu do kuchni. Dodatkowo jeden wybrany przepis zostanie zrealizowany przez Paulinę i opublikowany na stronie Kotlet.TV  Zabawa potrwa do 9 czerwca, a  prace konkursowe można zgłaszać przez aplikację na profilu banku na Facebooku: https://apps.facebook.com/ing-inspiracje.

Konkurs organizowany wspólnie z serwisem Kotlet.TV to kolejna w tym roku inicjatywa ING Banku Śląskiego skierowana do aktywnych użytkowników Internetu i nawiązująca do hasła „Internetowi mają lepiej”. Wcześniej bank udostępnił bezpłatne połączenie z Internetem w autobusach komunikacji miejskiej w dwunastu miastach Polski oraz na sześciu bałtyckich plażach. Obecnie dzięki ING z bezpłatnych stref WIFI mogą także korzystać pasażerowie lotnisk w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.