Strona główna Wiadomości ING zmienia bankowość internetową

ING zmienia bankowość internetową

ING zmienia bankowość internetową

Od 12 kwietnia Moje ING – nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego – będzie oferowany jako podstawowy system dla klientów indywidualnych. Użytkownicy będą mogli nadal równocześnie korzystać z poprzedniej wersji systemu.

Moje ING to nowa bankowość internetowa ING Banku Śląskiego, wspierająca klientów w zarządzaniu codziennymi finansami.

 

– Nowy system udostępniliśmy pod koniec ubiegłego roku. Chcemy stopniowo oswajać naszych klientów z nową usługą, dlatego 12 kwietnia wprowadzamy nową stronę logowania, z której będzie można bezpośrednio przejść do Mojego ING. Przez cały czas prowadzimy badania, aby lepiej poznać opinie klientów i dostosować funkcje systemu do ich oczekiwań. Dotychczasowy system ING BankOnLine będzie dostępny przynajmniej do końca 2016 r. – powiedział Przemysław Furlepa, dyrektor Pionu Bankowości Detalicznej w ING Banku Śląskim.
 
Nowa strona logowania będzie dostępna – tak jak wcześniej – po kliknięciu w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony www.ingbank.pl. Proces logowania do bankowości będzie nadal podzielony na dwa kroki: podanie loginu i wpisanie hasła maskowanego. Hasło, login i sposób logowania nie ulegną zmianie. Strona logowania jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, który można zweryfikować klikając w kłódkę na pasku adresu strony. Dotąd użytkownicy mogli korzystać z Mojego ING po uprzednim zalogowaniu się do poprzedniej wersji systemu.
 
Moje ING wyróżnia się łatwą i przyjazną obsługą oraz wprowadza nowe funkcje, takie jak:

  •     pełny ogląd budżetu domowego w ujęciu dziennym, miesięcznym i rocznym,
  •     analiza miesięcznych wydatków w podziale na kategorie, np. dom i rachunki, samochód, rozrywkę,
  •     intuicyjna wyszukiwarka ostatnich płatności, która ułatwia szybkie wykonanie przelewu,
  •     wygodne narzędzia ułatwiające oszczędzanie na konkretny cel i kontrolę swojego budżetu.

W centrum systemu Moje ING zostały postawione potrzeby użytkowników i sposób w jaki chcą dziś korzystać z bankowości. Jednym z priorytetów projektu było takie podejście do projektowania, aby klient nie musiał zastanawiać się, w jaki sposób ma wykonać daną czynność. – Moje ING zostało zaprojektowane w technologii RWD, dzięki czemu automatycznie dostosowuje się do urządzenia z którego korzysta klient, niezależnie od tego czy jest to komputer, smartfon czy tablet. Nowy system wygląda i działa wszędzie tak samo, uwzględniając specyfikę danego urządzenia np. rodzaj i wielkość ekranu –  powiedział Mirosław Forystek, dyrektor Pionu IT w ING Banku Śląskim.
 
Obecnie Moje ING jest dostępne dla klientów indywidualnych. Trwają prace nad wersją dla przedsiębiorców.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.