Strona główna Wiadomości ING Bank Śląski najbardziej pożądanym pracodawcą w 2013 roku

ING Bank Śląski najbardziej pożądanym pracodawcą w 2013 roku

ING Bank Śląski najbardziej pożądanym pracodawcą w 2013 roku

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategorii Bankowość, Ubezpieczenia, Instytucje Finansowe w badaniu „Najbardziej pożądani pracodawcy 2013 w opinii specjalistów i menedżerów” organizowanym we wrześniu br. przez Antal International. Ponad 3000 respondentów z całego kraju wskazało firmy, w których chcieliby podjąć zatrudnienie.

„W ramach naszej strategii dążymy do bycia bankiem pierwszego wyboru zarówno dla klientów jak i pracowników. Tytuł najbardziej pożądanego pracodawcy w branży finansowej idealnie wpisuje się nasze aspiracje. Otrzymana nagroda cieszy tym bardziej, że respondenci sami wskazywali firmy, w których chcieliby pracować. Nasze motto: „Myślę Bank – wybieram ING” znalazło w badaniu swoje potwierdzenie” – powiedziała Grażyna Sobota, Dyrektor Banku, odpowiedzialna za obszar HR w ING Banku Śląskim.

Wyniki badania wskazują, że respondenci, oceniając firmę w której chcieliby podjąć zatrudnienie najbardziej doceniają wielkość i prestiż przedsiębiorstwa, oferowane wynagrodzenie oraz gwarancję stabilności zatrudnienia. Ważne są również styl zarządzania i kultura organizacyjna firmy, a także innowacyjność.

Czwarta edycja badania Antal International „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów” zostało przeprowadzone metodą ankiet telefonicznych i internetowych we wrześniu br. W anonimowym badaniu wzięło udział 3085 specjalistów i menedżerów z Polski.

Źródło: ING Bank Śląski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.