Strona główna Wiadomości IKE Plus prowadzone przez ING TFI zwycięzcą rankingu

IKE Plus prowadzone przez ING TFI zwycięzcą rankingu

IKE Plus prowadzone przez ING TFI zwycięzcą rankingu

„Ranking IKE uwzględnia 17 rozwiązań oferowanych przez 15 TFI. W metodologii uwzględniliśmy wszystkie kluczowe kryteria, jak konstrukcja produktu, liczba dostępnych funduszy, efektywność zarządzania, stabilność zespołu zarządzających i wreszcie poziom pobieranych opłat.” – mówi Tomasz Publicewicz, Prezes Analiz Online.

 

„Indywidualne Konta Emerytalne cieszą się coraz większą popularnością, co skłania TFI do zwiększania ich atrakcyjności. Zazwyczaj IKE postrzegane są jak jednolite produkty, tymczasem, różnice potrafią być spore, co doskonale widać w wynikach opracowanego przez nas Rankingu. Podium zajęły oferty tych TFI, które są efektywne kosztowo, oferują stabilne wyniki, oraz zapewniają dostęp do wielu strategii inwestycyjnych.Najwięcej punktów zdobyło IKE z oferty ING TFI (72 pkt.) przed KBC TFI (61 pkt.) oraz Union Investment TFI (53 pkt.). Zwycięstwo IKE Plus w internetowej ofercie ING TFI to zasługa dobrych wyników, dostępu do aż 19 funduszy umożliwiających inwestycje na całym świecie oraz najniższych na rynku opłat za zarządzanie.” – dodaje Tomasz Publicewicz.


„Pierwsze miejsce w Rankigu Analiz Online dla IKE Plus to wielkie wyróżnienie i dowód, że nasza polityka skutecznych, przejrzystych i elastycznych rozwiązań dobrze służy naszym klientom. Zmiany w systemie emerytalnym dobitnie pokazują, że jedyne pewne oszczędności to nasze własne. Dlatego skupiamy się na rozwiązaniach pomagających skutecznie je pomnażać.”- mówi Małgorzata Barska, Wiceprezes Zarządu ING TFI.

 

ING Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

<

Poprzedni artykuł Zmiana oprocentowania oferty depozytowej w ING
Następny artykuł Eurobank wprowadza płatności telefonem w technologii NFC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.