Strona główna Wiadomości Getin Noble Bank z Gran Prix na festiwalu Golden Drum 2013

Getin Noble Bank z Gran Prix na festiwalu Golden Drum 2013

Getin Noble Bank z Gran Prix na festiwalu Golden Drum 2013

Getin Noble Bank otrzymał Grand Prix za kartę debetową MasterCard Display na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy Golden Drum, odbywającym się w Portorożu. Interaktywna karta z wyświetlaczem, która w Polsce jest dostępna jedynie w ofercie Getin Noble Banku, została nagrodzona w kategorii „New or Innovative”.

 

Getin Noble Bank to pierwszy i na razie jedyny polski laureat Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy w słoweńskim Portorożu – Golden Drum 2013. Bank został nagrodzony za interaktywną kartę debetową MasterCard Display Card z wyświetlaczem. Nagrodę przyznano w kategorii „New or Innovative”, honorującej najbardziej innowacyjne projekty. Oprócz Getin Noble Banku, w konkursie wystartowało 120 innych, polskich projektów. W sumie nadesłano aż 1395 zgłoszeń.

 

To już drugie tak prestiżowe wyróżnienie dla Getin Noble Banku w tym roku. W czerwcu karta debetowa MasterCard Display otrzymała również tytuł Światowej Innowacji oraz statuetkę Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions. Była to jedyna nagroda jaką Polacy otrzymali w Cannes w 2013 roku.

 

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że produkty Getin Banku są docenianie i nagradzane w międzynarodowych konkursach. Fakt, że wyróżniamy się na tle kilku tysięcy zgłoszeń innych firm z całego świata, to dla nas dowód na to, że oferujemy naprawdę innowacyjne rozwiązania. – mówi Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Banku.

 

MarsterCard Display to pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu. Dzięki zamontowanemu w karcie ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi oraz mini klawiaturze można m.in.: sprawdzić stan swojego rachunku, przeczytać wiadomości od Banku oraz wykorzystać ją jako token do bankowości internetowej Getin Banku.

 

Szczegóły oferty „Karta debetowa MasterCard Display” dostępne są na stronie Getin Banku www.getinbank.pl oraz pod numerem infolinii: 197 97.

 

Pełna lista laureatów i nominowanych oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne
są na stronie www.goldendrum.com

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.