Strona główna Wiadomości Getin Noble Bank Ambasadorem Innowacji 2013

Getin Noble Bank Ambasadorem Innowacji 2013

Getin Noble Bank Ambasadorem Innowacji 2013

Getin Noble Bank otrzymał statuetkę Ambasadora Innowacji 2013 – wyróżnienie przyznawane przez grupę UNIT4 TETA dla firm, które najchętniej i najszybciej wdrażały nowe technologie w 2012 i 2013 r. Nagroda została wręczona podczas konferencji „Niezależność na każdym polu” w Bukowinie Tatrzańskiej.

 

Konferencja firmy UNIT4 TETA, została poświęcona najnowszym rozwiązaniom webowym
i mobilnym dla biznesu, dającym większą niezależność w zarządzaniu procesami przedsiębiorstwa. W spotkaniu pod hasłem „Niezależność na każdym polu” wzięli udział przedstawiciele sektora średnich i dużych firm w Polsce: członkowie zarządów, menadżerowie oraz specjaliści.

 

Statuetki Ambasadora Innowacji 2013 otrzymały przedsiębiorstwa, opierające swoje działania biznesowe na wprowadzaniu nowych technologii, które ułatwiają funkcjonowanie firm oraz usprawniają obsługę klienta. W gronie nagrodzonych, oprócz Getin Noble Bank SA, znalazły się takie firmy jak: Grene, Parker Hannifin, Remark SA oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika.

 

– Implementacja innowacyjnych rozwiązań technologicznych w kluczowych obszarach Banku ma istotny wpływ na usprawnianie wewnętrznych procesów, zwiększenie efektywności oraz poprawę poziom świadczonych usług – mówi Olga Domalewska, dyrektor Biura Kadr i Płac, Getin Noble Bank.

 

TETA, działający od 26 lat na polskim rynku producent oprogramowania dla biznesu, 3 lata temu został przejęty przez UNIT4, holenderski koncern będący jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania klasy ERP. Obecnie z rozwiązań UNIT4 TETA korzysta ponad 2 tys. firm dużej i średniej wielkości w Polsce i na Węgrzech.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.