Strona główna Wiadomości Getin Bank ze złotem na Cristal Festival

Getin Bank ze złotem na Cristal Festival

Getin Bank ze złotem na Cristal Festival

Getin Bank został nagrodzony złotem w kategorii „Future is Now” podczas międzynarodowego festiwalu kreacji i reklamy Cristal Festival odbywającego się

w Courchevel we Francji.

 

Karta z wyświetlaczem MasterCard Display została uznana przez jury za najbardziej kreatywny i innowacyjny projekt wśród rozwiązań wprowadzonych w tym roku w sektorze finansowym.

 

Cristal Festival to konkurs nagradzający innowacje technologiczne i kreatywne podejście
w działaniach skierowanych do klientów. Wyróżnione zostają firmy, które poprzez nowe, interaktywne usługi lub niestandardowe rozwiązania potrafią budować więź między marką a konsumentem. Jedną z firm wyróżnionych podczas tegorocznej edycji wydarzenia był Getin Bank, który otrzymał główną nagrodę w kategorii „usługi finansowe” za kartę z wyświetlaczem.

 

MarsterCard Display to pierwsza na świecie karta interaktywna z wyświetlaczem, która łączy tradycyjne funkcje płatnicze z możliwością komunikowania się z bankiem bez używania komputera czy telefonu. Dzięki zamontowanemu w karcie ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi oraz mini klawiaturze można m.in.: sprawdzić stan swojego rachunku, przeczytać wiadomości od Banku oraz wykorzystać ją jako token do bankowości internetowej. Getin Bank jako pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie wprowadził Kartę Display do swojej oferty.

 

Złoto w konkursie „Futur is Now” na Cristal Festival to już kolejna nagroda dla Getin Banku.

W czerwcu Karta MasterCard Display została wyróżniona tytułem Światowej Innowacji Innovation Lions podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy Cannes Lions. Była to jedyna nagroda jaką otrzymali Polacy. Zdobyła ona także Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy Golden Drum.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.