Strona główna Wiadomości Getin Bank rozwija ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank rozwija ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank rozwija ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank zwiększył maksymalną kwotę finansowania w kredycie dla przedstawicieli wolnych zawodów. W ofercie przygotowanej z myślą o tej grupie zawodowej można otrzymać do 300 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych. Kredyt jest udzielany w ramach uproszczonej ścieżki kredytowej.

 

Getin Bank podniósł maksymalną kwotę finansowania w ramach kredytu dla wolnych zawodów z 250 tys. aż do 300 tys. zł. Dzięki temu oferta banku stała się jeszcze bardziej korzystna dla wszystkich profesjonalistów pracujących w wolnym zawodzie, zainteresowanych możliwością uzyskania dodatkowych środków na rozwój i prowadzenie swojej działalności. Kredyt jest udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych, a także bez konieczności przedstawiania sprawozdań finansowych oraz zaświadczeń o niezaleganiu wobec ZUS i US.

 

O kredyt dla wolnych zawodów mogą się ubiegać lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, notariusze, adwokaci, radcy prawni, architekci oraz doradcy podatkowi. Wniosek kredytowy rozpatrywany jest w procedurze uproszczonej, zaś decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu 24 godzin. Wnioskodawcy nie ponoszą żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, a formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

 

Poza kredytem dla wolnych zawodów bank oferuje liczne formy wsparcia finansowego dla przedsiębiorców, w tym kredyty inwestycyjne, kredyty na rachunku bieżącym, kredyty z dofinansowaniem EIB, kredyty z gwarancją de minimis oraz pożyczki gospodarcze.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.