Strona głównaWiadomościGetin Bank rozwija ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank rozwija ofertę kredytową dla wolnych zawodów

Getin Bank zwiększył maksymalną kwotę finansowania w kredycie dla przedstawicieli wolnych zawodów. W ofercie przygotowanej z myślą o tej grupie zawodowej można otrzymać do 300 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych. Kredyt jest udzielany w ramach uproszczonej ścieżki kredytowej.

 

Getin Bank podniósł maksymalną kwotę finansowania w ramach kredytu dla wolnych zawodów z 250 tys. aż do 300 tys. zł. Dzięki temu oferta banku stała się jeszcze bardziej korzystna dla wszystkich profesjonalistów pracujących w wolnym zawodzie, zainteresowanych możliwością uzyskania dodatkowych środków na rozwój i prowadzenie swojej działalności. Kredyt jest udzielany bez zabezpieczeń rzeczowych, a także bez konieczności przedstawiania sprawozdań finansowych oraz zaświadczeń o niezaleganiu wobec ZUS i US.

 

O kredyt dla wolnych zawodów mogą się ubiegać lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, notariusze, adwokaci, radcy prawni, architekci oraz doradcy podatkowi. Wniosek kredytowy rozpatrywany jest w procedurze uproszczonej, zaś decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu 24 godzin. Wnioskodawcy nie ponoszą żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, a formalności zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

 

Poza kredytem dla wolnych zawodów bank oferuje liczne formy wsparcia finansowego dla przedsiębiorców, w tym kredyty inwestycyjne, kredyty na rachunku bieżącym, kredyty z dofinansowaniem EIB, kredyty z gwarancją de minimis oraz pożyczki gospodarcze.

Źródło: Getin Noble Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular