Strona główna Wiadomości Getin Bank partnerem cyklu seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Getin Bank partnerem cyklu seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Getin Bank partnerem cyklu seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Getin Bank został partnerem X edycji Jesiennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria skierowane do praktyków i ekspertów rynku nieruchomości, w tym m.in. zarządców, administratorów oraz spółdzielców, zaplanowano w ośmiu największych miastach Polski.

 

Getin Bank został partnerem Jesiennego Cyklu Seminariów Zarządzania Nieruchomościami, wydarzenia, które już od dekady jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów rynku nieruchomości. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą rozmawiać na temat zagadnień prawa budowlanego oraz dylematów gospodarki odpadami i podatku śmieciowego. Dotychczas odbyły się dwa spotkania w Krakowie i Katowicach. W październiku i listopadzie będzie można wziąć udział w seminariach w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy.

 

Getin Bank, który współpracuje obecnie z wieloma wspólnotami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi, stara się aktywnie uczestniczyć w życiu branży, aby jak najlepiej rozumieć i odpowiadać na jej potrzeby. Jako partner dla ponad ośmiu tysięcy zarządców oraz administratorów, Bank wspiera skierowane do nich inicjatywy, których celem jest stworzenie możliwości rozwoju i kształcenia zawodowego, wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych umiejętności.

 

Cykliczne seminaria organizowane przez Grupę Medialną Nieruchomości, które wspiera Getin Bank, są skierowane do zarządców nieruchomości, administratorów, pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, spółdzielców, pracowników administracji komunalnej, deweloperów, przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, osób związanych z nieruchomościami i budownictwem. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia zorganizowano w dwóch blokach tematyczne pod tytułem „Prawo budowlane – kierunki zmian prawa i orzecznictwa. Jak zawierać i rozliczać umowy o roboty budowlane oraz umowy o prace projektowe?” oraz „Dylematy gospodarki odpadami i podatku śmieciowego.”

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.