Getin Bank partnerem cyklu seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Getin Bank został partnerem X edycji Jesiennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria skierowane do praktyków i ekspertów rynku nieruchomości, w tym m.in. zarządców, administratorów oraz spółdzielców, zaplanowano w ośmiu największych miastach Polski.

 

Getin Bank został partnerem Jesiennego Cyklu Seminariów Zarządzania Nieruchomościami, wydarzenia, które już od dekady jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów rynku nieruchomości. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą rozmawiać na temat zagadnień prawa budowlanego oraz dylematów gospodarki odpadami i podatku śmieciowego. Dotychczas odbyły się dwa spotkania w Krakowie i Katowicach. W październiku i listopadzie będzie można wziąć udział w seminariach w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy.

 

Getin Bank, który współpracuje obecnie z wieloma wspólnotami oraz spółdzielniami mieszkaniowymi, stara się aktywnie uczestniczyć w życiu branży, aby jak najlepiej rozumieć i odpowiadać na jej potrzeby. Jako partner dla ponad ośmiu tysięcy zarządców oraz administratorów, Bank wspiera skierowane do nich inicjatywy, których celem jest stworzenie możliwości rozwoju i kształcenia zawodowego, wymiany doświadczeń oraz pozyskania nowych umiejętności.

 

Cykliczne seminaria organizowane przez Grupę Medialną Nieruchomości, które wspiera Getin Bank, są skierowane do zarządców nieruchomości, administratorów, pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, spółdzielców, pracowników administracji komunalnej, deweloperów, przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, osób związanych z nieruchomościami i budownictwem. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia zorganizowano w dwóch blokach tematyczne pod tytułem „Prawo budowlane – kierunki zmian prawa i orzecznictwa. Jak zawierać i rozliczać umowy o roboty budowlane oraz umowy o prace projektowe?” oraz „Dylematy gospodarki odpadami i podatku śmieciowego.”

Źródło: Getin Noble Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.