Strona główna Wiadomości Getin Bank nominowany w Mobile Trends Awards

Getin Bank nominowany w Mobile Trends Awards

Getin Bank nominowany w Mobile Trends Awards

Getin Mobile, aplikacja mobilna Getin Banku, została nominowana w Mobile Trends Awards (MTA) – organizowanym już po raz trzeci konkursie na najlepsze rozwiązania mobilne. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 16 stycznia 2014 r. podczas najbliższej edycji Mobile Trends Conference.

 

W połowie stycznia 2014 r., podczas III konferencji poświęconej mobilnym technologiom poznamy laureatów konkursie Mobile Trends Awards. Getin Mobile, aplikacja mobilna Getin Banku, została nominowana jako jedna z najlepszych realizacji bankowych. Zwycięzców w 16 kategoriach konkursowych wybierze kapituła, w skład której wchodzą specjaliści z branży IT. Dodatkowo odbędzie się głosowanie internautów, którzy do 30 grudnia br. mają szansę oddać swój głos na najlepsze ich zdaniem projekty mobilne 2013 r.

 

Getin Mobile to prosta, intuicyjna w obsłudze i praktyczna aplikacja bankowa. Możliwość logowania symbolem graficznym tzw. wężykiem, bez konieczności przepisywania długiego loginu, płatności za pomocą QR kodów, możliwość personalizacji ekranu głównego, dzięki jego kafelkowej konstrukcji oraz szybki dostęp do najważniejszych funkcji bankowości to jej główne zalety. Dodatkowo jest ona stale poszerzana o nowe funkcjonalności, m.in. już niedługo pojawi się w niej opcja rejestrowania i przechowywania paragonów w wersji elektronicznej.

 

Nominacja do Mobile Trends Award to już kolejne wyróżnienie dla Getin Mobile w tym roku. W listopadzie Getin Bank otrzymał również prestiżową nagrodę w konkursie Banking Technology Awards w Londynie w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.