Strona główna Wiadomości Getin Bank nominowany do Banking Technology Awards

Getin Bank nominowany do Banking Technology Awards

Getin Bank nominowany do Banking Technology Awards

Getin Bank otrzymał nominację w międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych”. Ogłoszenie laureatów odbędzie się 31 października podczas uroczystej gali finałowej w Londynie.

 

Mobilna aplikacja bankowa Getin Mobile „Oszczędź sobie”, pozwalająca na spontaniczne oszczędzanie drobnych kwot, czy też płatności zbliżeniowe NFC z systemem MyWallet to przykłady rozwiązań, z których mogą korzystać klienci Getin Banku. Maksymalnie uproszczona i funkcjonalna oferta, intuicyjna obsługa aplikacji oraz użyteczność rozwiązań zyskały uznanie międzynarodowych ekspertów i nominację do Banking Technology Award za najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w oferowanych produktach.

 

Celem konkursu jest nagradzanie firm oraz instytucji za wybitne osiągnięcia w wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w usługach finansowych. Nominację w Banking Technology Awards otrzymują organizacje, które potrafią umiejętnie wykorzystać potencjał nowych technologii, z korzyścią zarówno dla klientów, jak i dla biznesu. Laureatów tegorocznej, 14 już edycji wydarzenia wyłoni kapituła konkursu złożona z praktyków i analityków rynku. Wyniki zostaną ogłoszone podczas gali finałowej, która odbędzie się 31 października 2013 roku w Londynie.

 

Więcej informacji na temat konkursu oraz pełną listę nominowanych można znaleźć tutaj.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.