Strona główna Wiadomości Getin Bank – 50 zł za 5 na egzaminie w promocji dla studentów

Getin Bank – 50 zł za 5 na egzaminie w promocji dla studentów

Getin Bank – 50 zł za 5 na egzaminie w promocji dla studentów

Getin Bank wprowadził do oferty „Promocję dla Studentów”, polegającą na premiowaniu bardzo dobrych wyników w nauce. Już po najbliższej sesji, aktywni użytkownicy otwartego w ramach promocji rachunku Getin UP otrzymają od Banku nagrodę w wysokości 50 zł za każdy egzamin zaliczony na piątkę. Promocja obejmie również 3 kolejne sesje egzaminacyjne, a w jej ramach studenci będą mogli zyskać nawet 250 zł rocznie.

 

Do rachunku Getin UP dla studentów przygotowano wydawaną bezpłatnie kartę SimplyOne, która stanowi połączenie karty debetowej i kredytowej. Po 6 miesiącach regularnych wpływów na rachunek, student może otrzymać limit kredytowy w wysokości 500 zł. Dodatkowo, w ofercie Getin UP dla studentów bank obniżył wysokość opłaty za obsługę tej karty, a opłata ta nie jest pobierana w przypadku rozliczenia w ciągu miesiąca płatności kartą na kwotę min. 100 zł. Warunkiem bezpłatnego prowadzenia rachunku jest rozliczenie w danym miesiącu płatności kartą na kwotę min. 100 zł (dla klientów po ukończeniu 25. roku życia – min. 300 zł).

W ramach oferty dla studentów, posiadacze nowego konta mogą bezpłatnie zlecać przelewy internetowe, w tym przelewy bez konieczności podawania numeru konta odbiorcy, realizowane za pomocą Facebooka, e-mail lub SMS. Otwierając rachunek Klienci mogą na podstawie jednej umowy otrzymać także dostęp do Bankowości Internetowej, Konta Oszczędnościowego oraz kartę debetową. Oferta jest skierowana do studentów wszystkich rodzajów studiów, bez względu na wiek.

Źródło: Getin Noble Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.