Strona główna Wiadomości Fundacja BGŻ i Fundacja SYNAPSIS razem dla autyzmu

Fundacja BGŻ i Fundacja SYNAPSIS razem dla autyzmu

Fundacja BGŻ i Fundacja SYNAPSIS razem dla autyzmu

25 maja 2013 roku odbył się „Rajd na Autyzm”, który organizowany jest od 7 lat przez Fundację SYNAPSIS. Dzięki niemal 1000 rowerzystom Fundacji SYNAPSIS udało się uzyskać od partnerów Rajdu niemal 130 tys. zł na rzecz indywidualnej terapii osób autystycznych.

Podczas rajdu pomagać mógł każdy: rowerzyści, osoby jadące ulicami Warszawy w geście solidarności z autystami, uczestnicy akcji „Wkręć się w pomaganie”,  a także całe rodziny przemierzające Pole Mokotowskie na holenderskich rodzinnych rowerach Babboe.

Dodatkowo, przy stoisku Fundacji BGŻ, rowerzyści i kierowcy mogli zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa ruchu drogowego i złożyć zobowiązanie odpowiedzialnej jazdy. Za każde 10 deklaracji „Jeżdżę z Głową”, Fundacja BGŻ przekazała Fundacji SYNAPSIS planszową grę edukacyjną „Jeżdżę z głową” oraz rowerowe gadżety w imieniu osób podpisujących. Dzięki 100 podpisanym deklaracjom, podopieczni  Fundacji SYNAPSIS otrzymali 10 pakietów edukacyjnych.

Fundacja BGŻ już od 4 lat wspiera Fundacją SYNAPSIS, przy programach terapii dzieci i młodzieży autystycznych oraz programach aktywizacji zawodowej dorosłych autystów, w tym Zatrudnij Asa

Źródło: Bank BGŻ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.