Strona główna Wiadomości FM Bank PBP szkoli pośredników finansowych

FM Bank PBP szkoli pośredników finansowych

FM Bank PBP szkoli pośredników finansowych

FM Bank PBP zaprosił na cykl szkoleń pośredników finansowych, którzy współpracują z bankiem. Bank chce wspierać swoich partnerów w budowaniu i utrzymaniu stabilnej pozycji własnej firmy na rynku poprzez skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem.

– Na szkolenia „Zarządzanie strategiczne – siłą struktur FM Bank PBP S.A.” zaprosiliśmy 150 pośredników finansowych, którzy sprzedają nasze produkty bankowe. Chcemy ich wspomóc w rozwijaniu ich własnych firm, tym bardziej, że działają na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku. Warsztaty przygotowaliśmy przede wszystkim dla tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i muszą zajmować się nie tylko sprzedażą, ale także rekrutacją, marketingiem, a czasami księgowością – mówi Konrad Lassota, dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami z Klientami w FM Banku PBP.

Cykl ośmiu spotkań rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia 2013 r., a kończy w maju przyszłego roku. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pomysłodawcą i organizatorem warsztatów jest FM Bank PBP współpracujący ściśle z firmą Nowe Motywacje – jedną z wiodących firm na rynku usług szkoleniowo-doradczych.

– Szkolenia będą opierały się na praktycznych warsztatach oraz na indywidualnych sesjach doradczych pośredników z trenerami. Będą oni mieli okazję przeanalizować m.in. plany rozwoju swoich firm czy przedyskutować strategię zarządzania pracownikami – tłumaczy Konrad Lassota. – Zależy nam również na tym, żeby pośrednicy zobaczyli we współpracującym z nimi banku, instytucję, która nie tylko płaci im prowizję, ale także dba o ich konkurencyjną pozycję na rynku poprzez dostarczanie wiedzy, kompetencji i praktycznych umiejętności.

Szkolenie „Zarządzanie strategiczne – siłą struktur FM Bank PBP S.A.” w 80 proc. zostało sfinansowanie z funduszy unijnych, a w 20 proc. przez uczestników spotkań. Koszt organizacji szkoleń wynosi ponad 2 mln zł.

Warsztaty odbędę się w wielu miastach, w sześciu regionach: Mazowsze, Wielkopolska, Śląsk, Lubelszczyzna, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie.

Źródło: FM Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.