Strona głównaWiadomościFM Bank PBP szkoli pośredników finansowych

FM Bank PBP szkoli pośredników finansowych

FM Bank PBP zaprosił na cykl szkoleń pośredników finansowych, którzy współpracują z bankiem. Bank chce wspierać swoich partnerów w budowaniu i utrzymaniu stabilnej pozycji własnej firmy na rynku poprzez skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem.

– Na szkolenia „Zarządzanie strategiczne – siłą struktur FM Bank PBP S.A.” zaprosiliśmy 150 pośredników finansowych, którzy sprzedają nasze produkty bankowe. Chcemy ich wspomóc w rozwijaniu ich własnych firm, tym bardziej, że działają na bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku. Warsztaty przygotowaliśmy przede wszystkim dla tych, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i muszą zajmować się nie tylko sprzedażą, ale także rekrutacją, marketingiem, a czasami księgowością – mówi Konrad Lassota, dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami z Klientami w FM Banku PBP.

Cykl ośmiu spotkań rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek, 2 grudnia 2013 r., a kończy w maju przyszłego roku. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pomysłodawcą i organizatorem warsztatów jest FM Bank PBP współpracujący ściśle z firmą Nowe Motywacje – jedną z wiodących firm na rynku usług szkoleniowo-doradczych.

– Szkolenia będą opierały się na praktycznych warsztatach oraz na indywidualnych sesjach doradczych pośredników z trenerami. Będą oni mieli okazję przeanalizować m.in. plany rozwoju swoich firm czy przedyskutować strategię zarządzania pracownikami – tłumaczy Konrad Lassota. – Zależy nam również na tym, żeby pośrednicy zobaczyli we współpracującym z nimi banku, instytucję, która nie tylko płaci im prowizję, ale także dba o ich konkurencyjną pozycję na rynku poprzez dostarczanie wiedzy, kompetencji i praktycznych umiejętności.

Szkolenie „Zarządzanie strategiczne – siłą struktur FM Bank PBP S.A.” w 80 proc. zostało sfinansowanie z funduszy unijnych, a w 20 proc. przez uczestników spotkań. Koszt organizacji szkoleń wynosi ponad 2 mln zł.

Warsztaty odbędę się w wielu miastach, w sześciu regionach: Mazowsze, Wielkopolska, Śląsk, Lubelszczyzna, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie.

Źródło: FM Bank

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular