Strona główna Wiadomości Eurobank oferuje nagrody pieniężne za zakupy w Tchibo

Eurobank oferuje nagrody pieniężne za zakupy w Tchibo

Eurobank oferuje nagrody pieniężne za zakupy w Tchibo

Nawet 270 zł mogą otrzymać klienci Tchibo, za zakupy  w Tchibo oraz otwarcie konta w eurobanku. Wystarczy kupić dowolny ekspres Cafissimo  lub kapsułki z kawą Cafissimo w ramach zakupów w Tchibo, a następnie otworzyć konto Prestige lub Active i aktywnie  korzystać z karty do konta. Akcje promocyjne  trwają  do 31 października br.

 

Akcje promocyjne przygotowane wspólnie z Tchibo adresowane są do nowych klientów banku. Aby wziąć udział w jednej z nich należy w sklepie stacjonarnym lub internetowym Tchibo kupić ekspres za minimum 199 zł (w ramach Akcji promocyjnej „wyśmienite konto z Tchibo (ekspres)”  lub zrobić zakupy za min. 50 zł, w tym 1 opakowanie kapsułek z kawą (w ramach Akcji promocyjnej „wyśmienite konto z Tchibo (kapsułki)” a następnie dokument zakupu zarejestrować w banku.

 

Klienci Tchibo mogą liczyć na następujące benefity:

  • brak opłaty miesięcznej za prowadzenie konta Active lub Prestige przez rok, od daty zawarcia umowy konta,
  • zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty debetowej  przez rok, od daty zawarcia umowy konta.

To tylko część korzyści związanych z promocją, gdyż za zakupy w Tchibo i korzystanie z karty można otrzymać nawet 270 zł. Wystarczy wykonać co najmniej 3 płatności kartą w miesiącu na łączną kwotę min. 50 zł, w tym 1 zakupy w Tchibo, aby otrzymywać nagrody  pieniężne.

 

Za zakup ekspresu i dokonywanie płatności kartą bank przez pierwsze trzy miesiące zwraca po 50 zł, natomiast w kolejnych 6 miesiącach po 20 zł. Klient, który kupi kapsułki Cafissimo oraz spełni warunki promocji otrzyma w pierwszym miesiącu 50 zł, a w kolejnych 11 miesiącach po 20 zł. Łączna wartość nagrody pieniężnej  w obydwu przypadkach może wynieść nawet 270 zł.

 

Obecni klienci eurobanku mogą natomiast kupić w Tchibo ekspres do kawy Cafissimo Pure w cenie 149 zł, czyli nawet o 50% mniej niż w przypadku regularnej ceny (299 zł). Wystarczy podać hasło „eurobank” podczas zakupów w sklepie stacjonarnym oraz sklepie internetowym. Akcja trwa do 31.10.2016 r. (włącznie) lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Organizatorem akcji jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Źródło: Euro Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.