Strona głównaWiadomościEbrahim Rahbari z Citi Investments Research gościem IPO Summit

Ebrahim Rahbari z Citi Investments Research gościem IPO Summit

W ubiegłym tygodniu odbyła się międzynarodowa konferencja Warsaw IPO Summit, której Citi Handlowy był partnerem strategicznym. Konferencja jest okazją do spotkań i rozmów o przyszłości globalnych rynków kapitałowych inwestorów zainteresowanych Europą Centralną i Wschodnią, a jej celem jest przyciągnięcie na warszawski parkiet zagranicznych emitentów.

 

Citi Handlowy kolejny raz zaangażował się w to prestiżowe wydarzenie. W panelu otwierającym tegoroczną edycję kongresu zatytułowanym „Polska, Europa i nowy podział światowych gospodarek” wziął udział Ebrahim Rahbari, Global Economist Citi Investment Research, który mówił m.in.: – Niestety, jeszcze przez jakiś czas Europa wciąż będzie słaba pod względem ekonomicznym. Oznacza to słabą inflację w Europie, a co za tym idzie, niskie stopy procentowe ustalane przez EBC, jak i rynkowe. Co jest bardziej optymistyczne, Polska stoi na silniejszej pozycji niż reszta kontynentu.

 

 

Reprezentacja banku była widoczna także w panelu „Rola analityków w trakcie i po zakończeniu procesu IPO”, gdzie w roli moderatora wystąpił Karol Półtorak, Dyrektor Equity Capital Markets Domu Maklerskiego Citi Handlowy, a udział wziął Rafał Wiatr, Dyrektor Zespołu Analiz Domu Maklerskiego Citi Handlowy.

 

Uroczystego otwarcia konferencji dokonał Włodzimierz Karpiński, Minister Skarbu Państwa. Wystąpienie inaugurujące wygłosił Donald Tusk, Prezes Rady Ministrów RP. Gościem specjalnym był Lech Wałęsa. Podczas IPO Summit prezentowały się zarówno spółki już notowane na warszawskiej giełdzie, jak i te dopiero przygotowujące się do debiutu. Konferencja była również miejscem dyskusji w gronie ekspertów i członków zarządów największych spółek notowanych na warszawskiej giełdzie.

Źródło: Citi Handlowy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular