Strona główna Wiadomości Dopłaty dla korzystających z księgowości Idea Banku

Dopłaty dla korzystających z księgowości Idea Banku

Dopłaty dla korzystających z księgowości Idea Banku

10 zł od wystawionej faktury – taki bonus może otrzymać przedsiębiorca korzystający z aplikacji księgowej Idea Banku. Sama księgowość udostępniana jest za darmo.

Przedsiębiorcy korzystający z narzędzia do księgowości online mogą nie tylko robić to za darmo, ale też na takiej księgowości zarabiać. Idea Bank, który jako pierwszy w Polsce wprowadził całkowicie darmową księgowość online, będzie dopłacał do faktur wystawionych za pośrednictwem aplikacji.

Aby otrzymać bonus trzeba zarejestrować się na stronie www.darmowa-ksiegowa.pl oraz otworzyć konto firmowe w Idea Banku. Żeby narzędzie było całkowicie darmowe, z oferty banku trzeba wybrać konto bezpłatne. Warunkiem otrzymania 10 zł jest wystawienie faktury na kwotę co najmniej 100 zł i dokonanie płatności przez kontrahenta na konto w Idea Banku. Promocją „księgowość online – pieniądze za fakturę” może być objętych w ciągu miesiąca maksymalnie pięć faktur, a czas jej trwania dla każdego klienta wynosi siedem miesięcy.

Korzystanie jednocześnie z księgowości online i konta w Idea Banku – poza dopłatami do faktur – daje też inne możliwości. Finanse przedsiębiorcy znajdują się w bezpiecznym miejscu, do którego ma on dostęp 24 godziny na dobę. Przedsiębiorca może z poziomu aplikacji księgowej opłacać faktury bez konieczności logowania się do banku oraz wpisywania danych do przelewu – wystarczy kliknąć w opcję „opłać fakturę”. Po wykonaniu operacji faktura zostanie automatycznie oznaczona jako opłacona. Analogicznie jest w przypadku faktur przychodowych. Aplikacja sama przypomina też o terminach płatności składek ZUS i podatków oraz przygotowuje formatki przelewów, które przedsiębiorca jedynie potwierdza. Narzędzie pozwala też archiwizować dane dostawców i odbiorców.

Źródło: Idea Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.