Strona główna Wiadomości Dom Maklerski PKO Banku Polskiego liderem rankingów Forbesa

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego liderem rankingów Forbesa

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego liderem rankingów Forbesa

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego zwyciężył w rankingu biur maklerskich w ocenie inwestorów instytucjonalnych miesięcznika „Forbes”, awansując z 5. pozycji. Posiada najlepszy zespół maklerów instytucjonalnych w Polsce. Utrzymał także wysoką, 3. pozycję w rankingu najlepszych biur maklerskich w ocenie inwestorów indywidualnych. Uzyskał najwyższe noty pod względem jakości obsługi bezpośredniej, profesjonalizmu pracowników oraz oferty edukacyjnej.

Klienci docenili profesjonalizm, indywidualne podejście, jakość rekomendacji i analiz, jakość obsługi na rynku pierwotnym i wtórnym oraz zdolność do budowania relacji, które stały się kluczem do tegorocznego sukcesu Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Ponadto czterech maklerów DM PKO Banku Polskiego znalazło się w czołówce, wyróżniającego konkretnych sales traderów rankingu maklerów instytucjonalnych, awansując, w większości z odległych pozycji uzyskanych w ubiegłym roku.

– Pomimo trudnych warunków prowadzenia biznesu Dom Maklerski PKO Banku Polskiego konsekwentnie umacnia pozycję rynkową, czego dowodem jest także awans w tegorocznym rankingu. Bardzo cieszymy się, że drugi rok z rzędu zwyciężyliśmy w kategorii zaufanie do domu maklerskiego. Staramy się odpowiadać na rosnące potrzeby naszych klientów, dostarczać im wysokiej jakości usługi, unikatową wiedzę naszych pracowników, a także produkty analityczne na najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Zawada, Dyrektor Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.