Strona głównaWiadomościDom Maklerski PKO Banku Polskiego liderem rankingów Forbesa

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego liderem rankingów Forbesa

Dom Maklerski PKO Banku Polskiego zwyciężył w rankingu biur maklerskich w ocenie inwestorów instytucjonalnych miesięcznika „Forbes”, awansując z 5. pozycji. Posiada najlepszy zespół maklerów instytucjonalnych w Polsce. Utrzymał także wysoką, 3. pozycję w rankingu najlepszych biur maklerskich w ocenie inwestorów indywidualnych. Uzyskał najwyższe noty pod względem jakości obsługi bezpośredniej, profesjonalizmu pracowników oraz oferty edukacyjnej.

Klienci docenili profesjonalizm, indywidualne podejście, jakość rekomendacji i analiz, jakość obsługi na rynku pierwotnym i wtórnym oraz zdolność do budowania relacji, które stały się kluczem do tegorocznego sukcesu Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Ponadto czterech maklerów DM PKO Banku Polskiego znalazło się w czołówce, wyróżniającego konkretnych sales traderów rankingu maklerów instytucjonalnych, awansując, w większości z odległych pozycji uzyskanych w ubiegłym roku.

– Pomimo trudnych warunków prowadzenia biznesu Dom Maklerski PKO Banku Polskiego konsekwentnie umacnia pozycję rynkową, czego dowodem jest także awans w tegorocznym rankingu. Bardzo cieszymy się, że drugi rok z rzędu zwyciężyliśmy w kategorii zaufanie do domu maklerskiego. Staramy się odpowiadać na rosnące potrzeby naszych klientów, dostarczać im wysokiej jakości usługi, unikatową wiedzę naszych pracowników, a także produkty analityczne na najwyższym poziomie – mówi Grzegorz Zawada, Dyrektor Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular