Dom Maklerski Banku Zachodniego WBK podwoi zyski swoich klientów

Dom Maklerski Banku Zachodniego WBK premiuje skuteczne inwestowanie. W promocji „Premia za zysk” Bank, nowym oraz dotychczasowym nieaktywnym klientom, którzy do 31 sierpnia br., zrealizują zysk na zawartych w okresie promocji transakcjach, podwoi zysk. Dom Maklerski wypłaci nawet do tysiąca złotych.


Promocja dotyczy transakcji zawieranych na polskim rynku zorganizowanym. Klienci Domu Maklerskiego Banku Zachodniego WBK, którzy realizować będą transakcje z wykorzystaniem instrumentów notowanych na GPW, NewConnect lub Catalyst i wypracują na nich zysk, mogą liczyć na dodatkową premię. Broker podwoi uzyskany przez nich wynik. Maksymalna kwota, wypłacana uczestnikom promocji wynosi tysiąc złotych, bez względu na liczbę posiadanych rachunków maklerskich.

 

– Proponujemy naszym klientom możliwość inwestowania w bardzo różnorodne instrumenty finansowe. „Premia za zysk” to przykład tego, jak chcemy angażować inwestorów, oferując im dodatkowe korzyści. To dobry czas, aby znów pomyśleć o inwestycjach – tym bardziej że oprócz możliwości podwojenia zysku oferujemy naszym Klientom usługę doradztwa inwestycyjnego w postaci drogowskazu inwestycyjnego wspierającą w podejmowaniu decyzji. mówi Mikołaj Specht, dyrektor Biura Produktów Maklerskich w Domu Maklerskim Banku Zachodniego WBK.

 

Udział w akcji „Premia za zysk” nie wiąże się z żadnymi formalnościami. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie przez uczestnika promocji do 31 sierpnia 2016 r. obrotu o minimalnej wartości 60 000 złotych, lub 40 kontaktów terminowych na indeks, albo 90 kontraktów terminowych na akcje, ewentualnie 900 kontraktów terminowych na waluty lub 100 opcji. Premie będą wypłacane do dziewiątego września br. Podstawą jej obliczenia będzie zysk, definiowany jako nadwyżka zrealizowanego zysku nad poniesionymi stratami w okresie promocji. Promocja skierowana jest do nowych Klientów oraz do obecnych ale nieaktywnych przez rok przed rozpoczęciem promocji Klientów Domu Maklerskiego BZ WBK.

Źródło: BZ WBK

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.