Strona główna Wiadomości Do końca grudnia promocyjne db kredyty

Do końca grudnia promocyjne db kredyty

Do końca grudnia promocyjne db kredyty

Jeszcze do końca grudnia br. w Deutsche Bank PBC będzie można skorzystać

z promocyjnej oferty db kredytu gotówkowego o oprocentowaniu 7,99%, a także
db kredytu konsolidacyjnego bez prowizji – zdobywcy godła „Laur Konsumenta Top Marka 2013” w tegorocznej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Konsumenta”.

 

„Taniej być nie może” – kredyty gotówkowe z oprocentowaniem 7,99%

W ramach tej promocji oprocentowanie kredytów gotówkowych w wysokości od 500 zł do 50 tys. zł wynosi tylko 7,99%. Oferta skierowana jest do osób uzyskujących dochody
na poziomie min. 3000 zł netto w oparciu o umowę o pracę lub przedstawicieli wolnych zawodów takich jak lekarze, stomatolodzy, lekarze weterynarii, księgowi czy architekci prowadzący działalność gospodarczą. Prowizja z tytułu udzielenia kredytu wynosi 5%.

 

0% prowizji przy konsolidacji zobowiązań

Osoby chcące skonsolidować zadłużenie, a jednocześnie uzyskać dodatkowe środki na dowolny cel, mogą skorzystać z dedykowanej, promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Preferencyjne warunki polegają na zwolnieniu z prowizji z tytułu udzielenia kredytu. Oprocentowanie wynosi 11,99%. Promocją objęte są kredyty w wysokości od 20 tys. zł do 150 tys. zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest przeznaczenie przynajmniej 50% udzielonej kwoty kredytu na konsolidację zobowiązań w innych bankach, a także brak aktywnego kredytu w Deutsche Bank PBC na dzień złożenia wniosku.

 

Z obu promocji mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31 grudnia
2013 r. Szczegółowe informacje dotyczące promocji zawarte są w Regulaminach dostępnych na stronie www banku.

db kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel w kwotach nawet do 150 000 zł netto na okres maksymalnie 7 lat. Jest on dostępny także w opcji z ubezpieczeniem (nieobowiązkowe), które w zależności od wybranego pakietu obejmuje m.in. czasową lub trwałą niezdolność do pracy kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku czy ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu.

 

Ciekawym rozwiązaniem jest również kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę kilku zobowiązań w innych bankach – db kredyt konsolidacyjny, który zdobył najwyższe odznaczenie: „Laur Konsumenta Top Marka 2013” w kategorii kredytów konsolidacyjnych w dziewiątej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Konsumenta 2013”. Ofertę konsolidacji zobowiązań kredytowych klienci docenili już po raz trzeci: db kredyt konsolidacyjny zdobył Złoty Laur Konsumenta 2012, najlepszy w swojej kategorii był również w 2009 r.

 

db kredyt motoryzacyjny pozwala na zakup dowolnego pojazdu, a więc samochodu, motoru czy nawet motorówki, bez ograniczeń wieku, pochodzenia i wartości. Gotówka uzyskiwana jest przed ostatecznym wyborem przedmiotu zakupu, co ułatwia negocjowanie ceny. Dodatkowo osoby, które skorzystają z pakietu ubezpieczeniowego, mają zapewnione darmowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przez specjalistę.

 

Źródło: Deutsche Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.