Darmowe prowadzenie konta oraz do 240 zł zwrotu dla Abonentów nc+ od eurobanku

W ramach współpracy między ITI Neovision S.A. i Euro Bankiem S.A., abonenci platformy nc+ mogą otrzymać na 2 lata darmowe prowadzenie nowoczesnego konta w eurobanku oraz zwrot w wysokości do 240 zł w ciągu roku za opłacanie abonamentu.


Aby skorzystać z akcji promocyjnej „nc+ z Kontem” wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w placówce banku lub na dedykowanej stronie www.konto-eurobank.pl/ncplus, wraz ze wskazaniem 5 pierwszych cyfr swojego Numeru Abonenta nc+, a następnie zawrzeć umowę o konto Prestige lub Active oraz umowę o kartę debetową.

Abonenci nc+, którzy założą konto mogą zyskać przez 2 lata benefity w postaci:

  • 0 zł za prowadzenie konta

  • zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty debetowej do konta

  • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w koncie

Dodatkowo, abonenci nc+ mogą otrzymać zwrot w wysokości nawet 240 zł – wystarczy przez kolejnych 12 miesięcy opłacać fakturę za abonament nc+ z konta eurobanku założonego w ramach promocji „nc+ z Kontem” oraz dokonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o łącznej wartości min. 50 zł.

 

Abonenci nc+ zyskują możliwość dołączenia do Programu „Rodzina i Przyjaciele” oferującego 5% zwrot za wydatki kartą na sport, rekreację i rozrywkę. Łącznie w ten sposób może na konto wrócić aż 720 zł rocznie.

 

Promocyjna oferta jest dostępna do 31 grudnia 2017 r. dla Abonentów nc+, którzy nie są posiadaczem lub współposiadaczem konta w eurobanku.

Źródło: Euro Bank

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.