Strona główna Wiadomości Czytniki e-booków w konkursie Meritum Banku na Facebooku

Czytniki e-booków w konkursie Meritum Banku na Facebooku

Czytniki e-booków w konkursie Meritum Banku na Facebooku

„70 się zgadza” – pod takim hasłem Meritum Bank rozpoczyna konkurs na Facebooku, którego uczestnicy mają za zadanie zamieszczanie zdjęć, filmików i linków do materiałów nawiązujących do liczby 70. Zwycięzcy otrzymają czytniki e booków Kindle. Konkurs związany jest z programem rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum”, w ramach którego klienci Banku mogą zarabiać polecając konta osobiste i firmowe swoim znajomym.

 


W konkursie „70 się zgadza” mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy Facebooka, którzy polubią fan page Meritum Banku. Zadaniem uczestników jest wstawianie na profilu Banku zdjęć, filmów i linków do materiałów nawiązujących do liczby 70. Materiały można dodawać bezpośrednio przez aplikację na Facebooku. Każdy może dokonać nieograniczonej ilości zgłoszeń.

 

Celem konkursu „70 się zgadza” jest promowanie fan pagea Meritum Banku na Facebooku, a w szczególności prowadzonego obecnie programu rekomendacyjnego, w którym klienci otrzymują 70 zł za każde skutecznie polecone konto osobiste lub rachunek firmowy – mówi Małgorzata Adamczyk, dyrektor departamentu bankowości elektronicznej Meritum Banku.

 

Mamy nadzieję, że konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników największego portalu społecznościowego, którzy będą mieli przy tym po prostu sporo dobrej zabawy – dodaje.

 

Użytkownicy Facebooka mogą głosować na materiały, które im się podobają (jedna osoba może oddać jeden głos na dane zgłoszenie). Spośród prac, które otrzymały minimum 3 głosy jury wyłoni zwycięzców konkursu. Dokonując wyboru będzie oceniać zgłoszenia pod względem oryginalności, kreatywności oraz adekwatności do tematu. Konkurs odbywa się w trzech dwutygodniowych turach. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni: 13 grudnia b.r., 31 grudnia b.r. oraz 10 stycznia 2014 r.

 

W programie rekomendacyjnym „Przejdź do Meritum” Bank przyznaje osobie rekomendującej 70 zł nagrody za każdy otwarty z jej polecenia rachunek, którego właściciel w ciągu 60 dni dokona operacji bezgotówkowych kartą debetową o wartości min. 300 zł. Bank nie ogranicza liczby rachunków, które można otworzyć z polecenia danej osoby czy maksymalnej wartości nagrody.

Źródło: Meritum Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.