Strona główna Wiadomości Credit Agricole zaprasza posiadaczy 1 Konta do udział w konkursie

Credit Agricole zaprasza posiadaczy 1 Konta do udział w konkursie

Credit Agricole zaprasza posiadaczy 1 Konta do udział w konkursie

1 Konto banku Credit Agricole zostało ostatnio uznane przez analityków portalu Total Money za jedno z trzech najatrakcyjniejszych kont osobistych adresowanych do studentów.

 

Jednak, aby je założyć wcale nie trzeba studiować – wystarczy ukończyć 18 i nie przekroczyć 27 roku życia. Bank prowadzi 1 Konto bezpłatnie, darmowe są również przelewy internetowe i wypłaty z ponad 5000 bankomatów w Polsce. Dzięki 1 Kontu najmłodsi klienci banku mają możliwość otrzymania także Indywidualnej Linii Kredytowej, korzystania z usługi ułatwiającej oszczędzanie oraz kredytu na prawo jazdy. Teraz bank dodatkowo przygotował dla nich konkurs „Wakacje za transakcje”, w którym nagrodami głównymi są 4 vouchery o wartości 4000 zł każdy do realizacji w biurze podróży Rainbow Tours. W zabawie można również wygrać smartphony Samsung Galaxy S III, słuchawki Beats by Dr. Dre oraz czapki zimowe 4F.


Do udziału w konkursie „Wakacje za transakcje” Credit Agricole zaprasza obecnych posiadaczy 1 Konta, a także te osoby, które w okresie jego trwania, a więc do 31. stycznia 2014 rok, zdecydują się je założyć.

 

Warunkiem uczestnictwa w zabawie – oprócz bycia posiadaczem lub współposiadaczem 1 Konta – jest zarejestrowanie się na stronie: www.credit-agricole.pl/1Konto i dokonanie jak największej ilości transakcji bezgotówkowych kartą debetową (co najmniej 10, z czego każda musi mieć wartość minimum 10 zł) wydaną do 1 Konta w każdym z danych okresów rozliczeniowych. Ważna jest systematyczność i bycie aktywnym co miesiąc. Dodatkowo uczestnik musi prawidłowo odpowiedzieć na proste pytanie, które zostanie mu zadane na stronie konkursu w trakcie procesu rejestracji.

 

Najaktywniejsi konkursowicze zostaną nagrodzeni voucherami o wartości 4000 zł każdy do realizacji w biurze podróży Rainbow Tours, smartphonami Samsung Galaxy S III, słuchawkami Beats by Dr. Dre oraz czapkami zimowymi 4F.

 

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie: www.credit-agricole.pl/1Konto.

1 Konto to atrakcyjna oferta nie tylko dla studentów, ale także dla osób, które wkraczają na rynek pracy. Credit Agricole nie pobiera opłat za jego prowadzenie, przelewy internetowe i kartę debetową (przy dokonaniu w danym miesiącu transakcji na łączną kwotę min. 100 zł). Bezpłatne są również obsługa konta w bankowości elektronicznej CA24, powiadomienia sms, a także wypłaty w bankomatach znajdujących się w placówkach banku oraz bankomatach BZWBK i Euronet. Bank proponuje jego posiadaczom możliwość otrzymania do 500 zł limitu w koncie na start, kredyt na prawo jazdy oraz ubezpieczenie „Bezpieczna Kieszeń” na wypadek utraty kluczy, portfela, karty czy telefonu. Karty debetowe wydawane do 1 Konta należą także do Klubu Rabatowego Credit Agricole, obejmującego w tej chwili niemal 9000 sklepów. Jest on największym programem tego typu w kraju. Współpracuje z partnerami różnych branż. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, Liberty Direct i LINK4), jak również lokalne sklepy, co jest kolejnym wyróżnikiem propozycji banku. Zniżki proponowane w Klubie Rabatowym posiadaczom kart Credit Agricole sięgają nawet 55 proc.

Źródło: Credit Agricole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.