Strona główna Wiadomości Credit Agricole zachęca do oszczędzania na dłużej

Credit Agricole zachęca do oszczędzania na dłużej

Credit Agricole zachęca do oszczędzania na dłużej

Credit Agricole ma już w swojej ofercie program systematycznego oszczędzania – Moja Rezerwa Finansowa, a ostatnio podniósł oprocentowanie 12- i 24-miesięcznych lokat. Teraz bank poszerzył swoją ofertę o 36-miesięczną lokatę, której oprocentowanie stałe wynosi 4,25 proc. w skali roku.

 

Założenie tej lokaty nie jest związane z koniecznością spełnienia przez klienta dodatkowych warunków.

 

Stopy procentowe osiągnęły historycznie niski poziom, więc trudno znaleźć na rynku ofertę atrakcyjnie oprocentowanych depozytów. Większość banków, które proponują odsetki na poziomie powyżej 5 proc., wymaga bowiem od klienta spełnienia dodatkowych warunków. Najczęściej oczekują założenia konta z deklaracją przelewu wynagrodzenia bądź kierują swoją propozycję tylko do wybranych grup klientów. Tymczasem Credit Agricole nie tylko podwyższył oprocentowanie lokat rocznych i dwuletnich, lecz rozszerzył swoją ofertę o lokatę trzyletnią, oprocentowaną na 4,25 proc. w skali roku (oprocentowanie stałe). Podobnie jak miało to miejsce w przypadku depozytów rocznych i dwuletnich, także założenie depozytu 3-letniego nie jest związane z żadnymi obostrzeniami.

 

Minimalna kwota umożliwiająca założenie lokaty trzyletniej to 1000 zł. Nie ma ograniczenia dotyczącego kwoty maksymalnej ani liczby zawieranych umów. Lokaty można otwierać także w euro, funtach brytyjskich i dolarach amerykańskich. Klient ma możliwość negocjacji oprocentowania już od kwoty 50.000 zł. Oferta skierowana jest do nowych i aktualnych klientów.

 

Kolejne poszerzenie oferty produktów oszczędnościowych bank planuje już niebawem.

Źródło: Credit Agricole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.