Strona główna Wiadomości Credit Agricole ponownie będzie spłacał kredyty swoich klientów

Credit Agricole ponownie będzie spłacał kredyty swoich klientów

Credit Agricole ponownie będzie spłacał kredyty swoich klientów

18 sierpnia rusza telewizyjna kampania kredytów gotówkowych Credit Agricole. Bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty, proponując udział w loterii, w której maksymalna pula nagród wyniesie ponad 1,5 miliona złotych.

 

Każdy klient, który od 19 sierpnia do 30 września zdecyduje się wziąć kredyt gotówkowy w Credit Agricole, może uczestniczyć w loterii zorganizowanej przez bank. Codziennie, w dni robocze od 22 sierpnia do 3 października jedna osoba wygra równowartość kredytu, który zaciągnęła w okresie trwania kampanii. Daje to klientom 31 szans na wygraną. Warunkiem udziału w loterii jest zawarcie umowy kredytowej i zgłoszenie się do promocji poprzez wypełnienie stosownego formularza w placówce, na stronie www lub za pośrednictwem Contact Center. Maksymalna wartość wygranej to 50 tys. zł.

 


Pełna wersja raportu Bankier.pl „Trendy na rynku kont osobistych w 2013 roku”, przygotowana z myślą o klientach instytucjonalnych, zawiera szczegółową analizę badania oraz kompleksowy przegląd rynku kont osobistych w Polsce.

Szczegóły: Marcin Świerkot, Bankier.pl – [email protected]

 

Koniec wakacji i początek jesieni to jeden z tych okresów w roku, w którym obserwujemy zwiększenie zainteresowania kredytami gotówkowymi, stąd decyzja, aby właśnie teraz przypomnieć o naszej ofercie. Elementem zachęcającym do podpisania umowy kredytowej z naszym bankiem będzie nie tylko loteria promocyjna Spłacimy Twój kredyt. Wybranym klientom zaproponujemy bowiem zwrot 3% raty kredytowej pod warunkiem założenia u nas konta i przelewania na nie swojego wynagrodzenia. Tę ofertę otrzymają od nas także posiadacze aktywnych kont PROSTOoszczędzających, którzy w okresie promocji zdecydują się na wzięcie kredytu gotówkowego. W ten sposób chcemy dodatkowo podziękować za wybór naszego banku.– mówi Katarzyna Wychowałek, product manager w banku Credit Agricole.

 

Promocji Spłacimy Twój kredyt towarzyszy telewizyjna kampania kredytów gotówkowych. Spot podkreśla łatwość policzenia miesięcznych kosztów kredytu (15 zł miesięcznie za każde pożyczone 1000 zł) oraz możliwość wygrania spłaty całości zaciągniętego zobowiązania. Film reklamowy utrzymany jest w konwencji ostatniej kampanii wizerunkowej z Juliette Binoche.

Źródło: Credit Agricole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.