Credit Agricole podwaja na okrągło

Bank wciąż zachęca klientów do oszczędzania. Tym razem jednak nie na lokatach, czy w programie systematycznego oszczędzania „Moja Rezerwa Finansowa”, lecz dzięki usłudze „Oszczędzam na okrągło”. Credit Agricole przekonuje do korzystania z niej, organizując promocję „Podwajam na okrągło”.

 

W październiku ubiegłego roku Credit Agricole wprowadził do swojej oferty nowe pakiety Kont PROSTOoszczędzających. Jednocześnie zaproponował klientom funkcjonalność „Oszczędzam na okrągło”. Dzięki niej mogą oni – metodą „małych kroków – zacząć odkładać określone kwoty. Wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane dowolną kartą wydaną do 1 Konta lub Kont PROSTOoszczędzających powodują zaokrąglenie wydanej kwoty i przekazanie kwoty zaokrąglenia na Rachunek Oszczędzam. Klient sam wybiera, ile ma wynosić wielkość zaokrąglenia – może wybrać 50 groszy, 1 lub 5 zł.

 

Teraz bank, chcąc dodatkowo zachęcić klientów do systematycznego oszczędzania, oferuje im – do końca listopada b.r. – dodatkową korzyść. W promocji „Podwajam na okrągło” bank podwoi kwotę zaokrąglenia, trafiającą na Rachunek Oszczędzam. Maksymalna premia wypłacona przez bank wyniesie 200 zł netto i będzie przekazywana przez 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji, w kwocie nie wyższej niż 33,33 zł netto miesięcznie.

 

PRZYKŁAD: Klient wybrał zaokrąglenie do pełnych 5 zł i wykonał trzy transakcje kartą debetową wydaną do 1. Konta lub Kont PROSTOoszczędzających.

 

 

Dzięki promocji „Podwajam na okrągło” zaoszczędził 13 zł.

 

Źródło: Credit Agricole

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.