Strona główna Wiadomości Credit Agricole podwaja na okrągło

Credit Agricole podwaja na okrągło

Credit Agricole podwaja na okrągło

Bank wciąż zachęca klientów do oszczędzania. Tym razem jednak nie na lokatach, czy w programie systematycznego oszczędzania „Moja Rezerwa Finansowa”, lecz dzięki usłudze „Oszczędzam na okrągło”. Credit Agricole przekonuje do korzystania z niej, organizując promocję „Podwajam na okrągło”.

 

W październiku ubiegłego roku Credit Agricole wprowadził do swojej oferty nowe pakiety Kont PROSTOoszczędzających. Jednocześnie zaproponował klientom funkcjonalność „Oszczędzam na okrągło”. Dzięki niej mogą oni – metodą „małych kroków – zacząć odkładać określone kwoty. Wszystkie transakcje bezgotówkowe wykonane dowolną kartą wydaną do 1 Konta lub Kont PROSTOoszczędzających powodują zaokrąglenie wydanej kwoty i przekazanie kwoty zaokrąglenia na Rachunek Oszczędzam. Klient sam wybiera, ile ma wynosić wielkość zaokrąglenia – może wybrać 50 groszy, 1 lub 5 zł.

 

Teraz bank, chcąc dodatkowo zachęcić klientów do systematycznego oszczędzania, oferuje im – do końca listopada b.r. – dodatkową korzyść. W promocji „Podwajam na okrągło” bank podwoi kwotę zaokrąglenia, trafiającą na Rachunek Oszczędzam. Maksymalna premia wypłacona przez bank wyniesie 200 zł netto i będzie przekazywana przez 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji, w kwocie nie wyższej niż 33,33 zł netto miesięcznie.

 

PRZYKŁAD: Klient wybrał zaokrąglenie do pełnych 5 zł i wykonał trzy transakcje kartą debetową wydaną do 1. Konta lub Kont PROSTOoszczędzających.

 

 

Dzięki promocji „Podwajam na okrągło” zaoszczędził 13 zł.

 

Źródło: Credit Agricole

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.