Strona głównaWiadomościCredit Agricole opłaci raty leasingu swoich klientów

Credit Agricole opłaci raty leasingu swoich klientów

1200zł w prezencie od banku? Tak, to nie żart. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych korzystających z oferty leasingu, Grupa Credit Agricole oferuje dwie specjalne propozycje dla stałych posiadaczy Konta Biznes oraz nowych klientów.

 

 

Właściciele firm, którzy nie mają jeszcze konta w banku Credit Agricole, mogą wybrać jeden z trzech dostępnych wariantów Konta Biznes: Sonata, Symfonia lub Solista, w zależności od potrzeb swojej firmy. We wszystkich trzech wariantach bank zapewnia opiekę doradcy klienta biznesowego w każdej placówce, kartę Visa Business Debit bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące, 100 bezpłatnych przelewów miesięcznie oraz darmowe przelewy w automatycznym serwisie telefonicznym CA24.

 

Nowi klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (SME) przez pierwszy rok korzystają z Konta Biznes całkowicie bezpłatnie. Ponadto bank spłaca ostatnią ratę leasingu (nie więcej niż 1200 zł). Z bonusu może skorzystać klient, który aktywnie korzysta z konta firmowego w Credit Agricole i realizuje z niego m.in. płatności składek ZUS i rat leasingowych.

 

„Oferta powitalna Konto Biznes z leasingiem” skierowana jest do klientów firmowych, którzy w okresie trwania promocji podpiszą z bankiem Credit Agricole umowę otwarcia nowego Konta Biznes oraz zawrą umowę leasingu. Można z niej skorzystać w placówkach bankowych oraz sieci sprzedaży Europejskiego Funduszu Leasingowego (EFL).

 

Dla stałych klientów biznesowych

 

Druga oferta specjalna skierowana jest do obecnych klientów SME, którzy posiadają już Konto Biznes w Credit Agricole. Została nazwana „Płacimy ostatnią ratę Twojego nowego leasingu”, ponieważ bank gwarantuje spłatę ostatniej raty leasingu (maksymalnie 1200 zł). Również w przypadku tej promocji, aby z niej skorzystać, klient musi aktywnie korzystać z Konta Biznes i opłacać z niego składki na ubezpieczenia społeczne oraz comiesięczne opłaty leasingowe.

 

Jak skorzystać z oferty? Wystarczy odwiedzić jedną z 450 placówek bankowych Credit Agricole, spotkać się z doradcą i podpisać umowę.

 

– Jestem przekonany, że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem rynku, ponieważ jej warunki są naprawdę atrakcyjne. Małe i średnie firmy bardzo skrupulatnie liczą koszty swojej działalności a my pozwalamy wyraźnie obniżyć koszty obsługi bankowej i leasingowej – przekonuje Mateusz Twaróg, dyrektor departamentu małych i średnich przedsiębiorstw w Credit Agricole.  

 

Obie promocje są dostępne do końca maja 2018 roku.

Źródło: Credit Agricole

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular