Strona główna Wiadomości Citi z najlepszą bankowością transakcyjną w Europie Środkowo-Wschodniej wg Euromoney Cash Management

Citi z najlepszą bankowością transakcyjną w Europie Środkowo-Wschodniej wg Euromoney Cash Management

Citi z najlepszą bankowością transakcyjną w Europie Środkowo-Wschodniej wg Euromoney Cash Management

Drugi raz z rzędu, Citigroup zajęło pierwsze miejsce w rankingu Euromoney Cash Management Survey 2013, w której oceniana była bankowość transakcyjna w Europie Środkowo-Wschodniej. Na polskim rynku Citi Handlowy zajął drugie miejsce, odnotowując awans o dwie pozycje względem zeszłorocznej edycji.
 
Cash Managment Survey to prestiżowy ranking posiadający wieloletnią tradycję. Realizowany jest cyklicznie raz do roku przez Euromoney Magazine, który w obecnej edycji badania zebrał informacje od 24 tys. międzynarodowych klientów korporacyjnych, ze wszystkich krajów świata.

Pierwsze miejsce w regionie oraz awans na 2 miejsce w Polsce to dla nas duży sukces. Tym bardziej, że to nagroda, o której decydują sami klienci wybierając bank najbardziej przez siebie ceniony. Konsekwentnie inwestujemy w rozwój naszych platform, tak aby dynamicznie wpisywały się trendy rynkowe i w coraz lepszy, łatwiejszy sposób realizowały zadania powierzane nam przez klientów. Pełne rozksięgowanie płatności i należności w systemie finansowo-księgowym, bankowość mobilna na smartphonach czy tez testowana właśnie bankowość na tablet, idealnie wpisują się w oczekiwania naszych klientów, mówi Czesław Piasek, Dyrektor Zarządzający i Szef Pionu Bankowości Transakcyjnej Citi Handlowy.

Sukces w rankingu Citi Handlowy zawdzięcza wprowadzeniu wielu innowacyjnych produktów i usług, które jeszcze bardziej usprawniły jakość obsługi klientów korporacyjnych. Tylko w ostatnim roku, Bank zapewnił swoim klientom dostęp do kredytów obrotowych z gwarancjami BGK, udostępnił dostęp do systemu CitiDirect Mobile, za pomocą którego można zarządzać finansami firmy, wykorzystując telefon komórkowy, tablet lub inne urządzenie mobilne. Do tej pory z nowych usług bankowości mobilnej skorzystało już 2000 klientów korporacyjnych.

W Euromoney Cash Management Survey 2013 wiodącą rolę odegrały spółki działające w ramach Citigroup. Bank zajął 2 miejsce globalnie, biorąc pod uwagę wszystkie badane kraje globu. Jednocześnie został liderem w regionie Ameryki Południowej, Afryki i Europy Środkowo-Wschodniej.  

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.