Strona główna Wiadomości Citi Handlowy w gronie "Gwiazd Bankowości" Dziennika Gazeta Prawna i PWC

Citi Handlowy w gronie "Gwiazd Bankowości" Dziennika Gazeta Prawna i PWC

Citi Handlowy w gronie "Gwiazd Bankowości" Dziennika Gazeta Prawna i PWC

 Citi Handlowy stanął na podium w rankingu „Gwiazdy Bankowości” w kategorii dochodowość i efektywność. Gala wręczenia nagród odbyła się 2 lipca w siedzibie Narodowego Banku Polskiego.


Ta nagroda to dla nas szczególny powód do dumy. Szczególnie cieszy fakt, że na podium stajemy wokresie, któryjestsprawdzianem dla polskiej bankowości.Rok ubiegły postawił przed sektorem wiele wyzwań rynkowych i jak się okazało Citi Handlowy dobrze był na nie wszystkie przygotowany. Czas ten wykorzystaliśmy na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów i budowanie banku przyszłości-podkreślił Witold Zieliński, wiceprezes zarządu Citi Handlowy odbierając nagrodę.

 

Galę „Gwiazd Bankowości” otworzył Prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka oraz redaktor naczelna Dziennika Gazeta Prawna Jadwiga Sztabińska.

 

Nagroda Dziennika Gazety Prawnej przyznawana wspólnie z firmą doradczą PwC wyłoniła najlepsze banki 2014 roku. Instytucje finansowe wyróżniono w pięciu kategoriach – tempo rozwoju; struktura biznesu; dochodowość i efektywność; Innowacyjność oraz całokształt działalności. Ranking przygotowano na podstawie analizy danych pochodzących ze sprawozdań finansowych.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.