Strona główna Wiadomości Citi Handlowy rozwija Program Citibank@Work

Citi Handlowy rozwija Program Citibank@Work

Citi Handlowy rozwija Program Citibank@Work

Citibank@Work to program skierowany do pracowników firm współpracujących z Citi Handlowy. Oferuje dostęp do usług i produktów bankowych na specjalnych warunkach.

 

Nowy program to oferty przygotowane dla klientów wybranych firm, dostępne w danym miejscu pracy. Tym razem, z myślą o zbliżających się świętach Citi Handlowy przygotował ofertę skierowaną do klientów indywidualnych zatrudnionych w firmach będących klientami korporacyjnymi banku. Obejmuje ona specjalne warunki pożyczki gotówkowej oraz możliwość otrzymania w prezencie tabletu Samsung Galaxy Tab 2 7.0.


– Program Citibank@Work działa w banku od ponad 10 lat w prawie tysiącu firm. Jego idea jest prosta. Przychodzimy do firmy i jej pracowników z ofertą „szytą na miarę”. Wspólnie wypracowujemy najciekawszą dla pracowników danej firmy ofertęrabatów i rozwiązania, niedostępne nigdzie indziej. Dzięki temu pracownicy mogą np. otrzymać kartę kredytową bez opłat czy konto z premią gotówkową przez pierwsze trzy miesiące przy spełnieniu określonych warunków.Dodatkowo oferujemy edukację finansową w formie seminariów dla pracowników firm biorących udział w Programie – mówi Małgorzata Przebindowska, dyrektor Departamentu Citibank@Work.

 

Program cieszy się dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Przede wszystkich to bardzo wygodne rozwiązanie.To bank przychodzi do pracownika, do jego miejsca pracy. I do tego, ze specjalną ofertą, której nie otrzyma w oddziale czy przez telefon. Oszczędza to jego czas i pozwala lepiej zarządzać finansami – dodaje Małgorzata Przebindowska.

 

Nowa odsłona programu Citibank@Work skierowana jest do klientów indywidualnych zatrudnionych w firmach, które są klientami korporacyjnymi banku. W ramach oferty świątecznej klienci mogą otrzymać nie tylko pożyczkę gotówkową bez prowizji, ale także nagrody. Pierwsze 40 osób, które skorzysta z oferty i spełni warunki otrzyma tablety Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Oferta z prezentem dostępna jest dla tych, którzy wezmą pożyczkę gotówkową na kwotę minimum 50.000 zł brutto i przeznaczą ją na spłatę co najmniej jednego zobowiązania w innym banku. Z oferty będzie można skorzystać do 31.01.2014r.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.