Strona główna Wiadomości Citi Handlowy nagradza użytkowników Citi Mobile i FotoKasy

Citi Handlowy nagradza użytkowników Citi Mobile i FotoKasy

Citi Handlowy nagradza użytkowników Citi Mobile i FotoKasy

iPad i 15 iPhone’ów  do wygrania w najnowszym konkursie Citi Handlowy. Wystarczy wykonywać transakcje korzystając z aplikacji bankowości mobilnej Citi Mobile oraz usługi FotoKasa. Nagrodzeni zostaną ci, którzy wykonają ich najwięcej.

 

Rusza kolejna akcja promująca bankowość mobilną Citi Handlowy oraz możliwość opłacania rachunków przez skanowanie kodów 2D. FotoKasa to rozwiązanie, które Citi Handlowy wprowadził jako pierwszy bank w Polsce.

– To już kolejny konkurs dla naszych klientów, którym chcemy zachęcić do korzystania z bankowości mobilnej i aktywnie ją promować. To również dodatkowa motywacja, aby poznali aplikację i przekonali się, jak  użyteczne i pomocne jest to narzędzie przy realizacji codziennych bankowych spraw – mówi Krzysztof Grzeszczuk, dyrektor Biura Produktów Zdalnych i Nowych Technologii Citi Handlowy.

W konkursie transakcje o wartości min. 25 zł, wykonane przez Citi Mobile, nagradzane są punktami. Przelewy do zdefiniowanych odbiorców krajowych, przelew gotówki z karty kredytowej na dowolny rachunek krajowy i opłata rachunków z karty kredytowej to 1 punkt. Najwięcej, bo aż 5 punktów klienci mogą zdobyć, opłacając rachunki za pomocą FotoKasy.

– Citi Handlowy jako pierwszy bank umożliwił swoim klientom opłacanie rachunków przez skanowanie kodów 2D. FotoKasa to prosty i szybki sposób na regulowanie płatności. Poprzez konkurs chcemy również przekonać naszych klientów, jak dużym udogodnieniem w codziennym bankowaniu jest ta usługa. Od momentu uruchomienia FotoKasy liczba transakcji sukcesywnie rośnie, Porównując 3 kwartał rok do roku obserwujemy ponad dwukrotny wzrost liczby transakcji. Liczymy, że FotoKasa znajdzie swoich nowych zwolenników – dodaje Krzysztof Grzeszczuk.

Konkurs będzie podzielony na 3 etapy. Pierwszy etap potrwa od  4 października do 31 października, drugi od 1 listopada do 30 listopada, trzeci zaś od 1 grudnia do 31 grudnia. Na każdym etapie zostaną wyłonieni zwycięzcy, na których czeka łącznie 15 iPhone’ów 5. Nagroda główna, nowy iPad 4, trafi do tego, kto wykona najwięcej transakcji w FotoKasie.

Punktowane są transakcje wykonane w Citi Mobile w wersji przeglądarkowej i aplikacyjnej dostępnej na iPhone, Android, Blackberry, a także ostatnio wprowadzonej dedykowanej aplikacji na iPada.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.