Strona główna Wiadomości Citi Handlowy na spotkaniu z Johnem Kerrym

Citi Handlowy na spotkaniu z Johnem Kerrym

Citi Handlowy na spotkaniu z Johnem Kerrym

Podczas wtorkowej wizyty Sekretarza Stanu USA Johna F. Kerry’ego w Polsce doszło do wyjątkowego spotkania, zorganizowanego przez Amerykańską Izbę Handlową. Partnerem tego prestiżowego wydarzenia był Citi Handlowy, którego przedstawiciele wzięli udział w spotkaniu z Johnem F. Kerrym.

Wizyta Johna Kerry’ego była niepowtarzalną okazją do analizy i omówienia obecnych stosunków polsko-amerykańskich. Podczas spotkania z przedstawicielami polskiego biznesu, Sekretarz Stanu USA mówił o możliwościach zacieśniania relacji gospodarczych oraz stymulowania współpracy transatlantyckiej i globalnej.

Jednym z głównych tematów spotkania była umowa w sprawie inwestycji i handlu pomiędzy Unią Europejską a Stanami Zjednoczonymi oraz rola Polski w drodze do budowania tego porozumienia. Jego wdrożenie ma na celu usprawnienie wymiany gospodarczej oraz stymulowanie inwestycji i handlu w wymiarze globalnym.

Partnerem wydarzenia był Citi Handlowy, który doskonale rozumie potrzebę rozwijania globalnych relacji biznesowych, co potwierdza poprzez konsekwentny rozwój programu Emerging Market Champions. W ten sposób Citi Handlowy pomaga zaistnieć polskim przedsiębiorcom za granicą, będąc przy tym partnerem dla międzynarodowych firm w inwestowaniu w Polsce. W spotkaniu z Johnem Kerrym wziął m.in. udział Witold Zieliński, Wiceprezes Citi Handlowy.

Obok przedstawicieli Citi Handlowy w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele 120 przedsiębiorstw.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.