Strona główna Wiadomości Citi Handlowy będzie oferował kredyty inwestycyjne z gwarancją de minimis

Citi Handlowy będzie oferował kredyty inwestycyjne z gwarancją de minimis

Citi Handlowy będzie oferował kredyty inwestycyjne z gwarancją de minimis

Dzisiaj w gmachu Banku Gospodarstwa Krajowego Prezes Sławomir S. Sikora, w imieniu Citi Handlowy, podpisał umowę z BGK na udzielanie kredytów inwestycyjnych objętych gwarancjami de minimis. To kolejne narzędzie finansowania, z jakiego korzystać będą mogli klienci Citi Handlowy.

 

Rozszerzenie programu BGK o kredyty inwestycyjne to ważne sygnał dla polskich przedsiębiorców i szansa na ożywienie krajowych inwestycji długoterminowych. Tym bardziej cieszy mnie, że Citi Handlowy będzie udostępniać swoim klientem ten produkt. Liczę, że nowa inicjatywa spotka się z dużym zainteresowaniem małych i średnich firm, co przełoży się na wzrost akcji kredytowej oraz zapewni przedsiębiorcom łatwiejszy dostęp do kapitału– mówi Sławomir S. Sikora, Prezes Citi Handlowy.

 

Citi Handlowy od lat konsekwentnie wspiera polski biznes, czego dowodem może być szeroka gama innowacyjnych produktów finansowania dla firm. Obok kredytu obrotowego z gwarancjami de minimis, Bank oferuje m.in. kredyt inwestycyjny na podniesienie efektywności energetycznej z KfW oraz kredyt na finansowanie VAT. Dodatkowo Citi Handlowy, korzystając z globalnych doświadczeń i sieci, prowadzi program Emerging Market Champions. W ramach jego działania bank wspiera polskie firmy w prowadzeniu działalności na rynkach zagranicznych.

Źródło: Citi Handlowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.