Strona główna Wiadomości Centrum Finansowe Banku BPS z pierwszą w Polsce prezentacją inwestorską w iBooks

Centrum Finansowe Banku BPS z pierwszą w Polsce prezentacją inwestorską w iBooks

Centrum Finansowe Banku BPS z pierwszą w Polsce prezentacją inwestorską w iBooks

Centrum Finansowe Banku BPS, notowana na NewConnect spółka specjalizująca się w windykacji bankowych wierzytelności gospodarczych, opublikowała pierwszą w Polsce prezentację spółki publicznej skierowaną do inwestorów w formacie iBooks. Prezentacja jest dostępna bezpłatnie dla tabletów iPad i można ją pobrać ze sklepu iTunes / iBookstore.


Prezentacja jest dostępna pod adresem:
https://itunes.apple.com/pl/book/centrum-finansowe-banku-bps/id709284599?mt=11

 

Prezentacja spółki wykorzystuje możliwości multimedialnego przedstawienia informacji, jakie zapewnia darmowa aplikacja do przeglądania e-booków – iBooks. Dzięki zastosowaniu nowego formatu inwestorzy otrzymują dostęp do wielu dodatkowych informacji i obszernych komentarzy. Pierwsze wydanie prezentacji zawiera zestawienie danych finansowych za okres pierwszej połowy 2013 roku. Kolejne aktualizacje będą zamieszczane w sklepie iTunes każdorazowo po publikacji raportów okresowych i będą automatycznie pojawiały się na urządzeniach osób, które pobrały wcześniejszą wersję prezentacji.

 

Oddajemy na ręce inwestorów i analityków materiał informacyjny w nowej, niewykorzystywanej wcześniej przez spółki publiczne formie. Mam nadzieję, że ta atrakcyjna forma prezentacji informacji pomoże inwestorom w zrozumieniu naszej działalności, strategii, sytuacji operacyjnej i finansowej. Do stworzenia tego materiału zainspirowała nas popularność urządzeń marki Apple – coraz więcej inwestorów woli analizować informacje z wykorzystaniem tabletów iPad. Uznaliśmy więc, że warto wykorzystać format iBooks i stworzyć prezentację dedykowaną dla tej grupy – mówi Joanna Nowicka-Kempny, Prezes Zarządu Centrum Finansowego Banku BPS. – Stale pracujemy nad rozwojem obszaru relacji inwestorskich, a prezentacja w formacie iBooks jest jednym z elementów strategii tego rozwoju – dodaje Joanna Nowicka-Kempny.

 

Prezentacja Centrum zawiera charakterystykę spółki, rynku usług windykacyjnych, opis pozycji rynkowej oraz najnowsze wyniki finansowe wraz z rozbudowanym komentarzem. Format iBooks umożliwił m.in. zawarcie dodatkowych informacji w postaci otwieranych okien i przedstawienie kluczowych wydarzeń z historii spółki na przewijanej osi czasu.

Użytkownicy urządzeń Apple mogą bezpłatnie pobrać publikację bezpośrednio z iTunes lub za pośrednictwem sklepu w aplikacji iBooks. Po pobraniu prezentacja dostępna jest w bibliotece aplikacji. O kolejnych aktualizacjach zawartości, czyli po publikacji każdego raportu okresowego, użytkownik będzie automatycznie powiadamiany przez notyfikację w aplikacji iBooks.

 

Prezentacja została przygotowana przez firmę NOBILI PARTNERS, specjalizującą się w doradztwie dla spółek publicznych, m.in. w opracowywaniu materiałów kierowanych do inwestorów na rynku kapitałowym.

Źródło: Bank BPS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.