Strona główna Wiadomości BOŚ z najlepszym wakacyjnym kredytem gotówkowym według Comperii

BOŚ z najlepszym wakacyjnym kredytem gotówkowym według Comperii

BOŚ z najlepszym wakacyjnym kredytem gotówkowym według Comperii

Wakacyjna pożyczka gotówkowa Banku Ochrony Środowiska została uznana za najlepszą w lipcowym rankingu kredytów gotówkowych przygotowanym przez porównywarkę Comperia.pl.

Eksperci z Comperia.pl zweryfikowali ofertę pożyczek gotówkowych na 5 tys. zł i spłacanych przez 12 miesięcy. Przyjęto ponadto, że zobowiązanie będzie spłacane w ratach równych. Finalnym kryterium była wysokość raty.  Pierwsze miejsce zajął Bank Ochrony Środowiska.

Promocyjną pożyczkę gotówkową w BOŚ Banku można przeznaczyć na dowolny cel, a wszystkie osoby które się na nią zdecydują, w okresie od 9 lipca do końca września 2013, mogą liczyć na preferencyjne warunki. W przypadku pożyczki na okres jednego roku oprocentowanie jest równe 7,79 proc dla kwoty do 100.000 złotych. Natomiast prowizja od jej udzielenia wyniesie 0 proc. Warunki te dostępne są dla osób, które zdecydują się na pożyczkę z ubezpieczeniem i zadeklarują  miesięczne przelewy na konto w wysokości min. 1.000 złotych przez okres jednego roku.

Oprócz „Gotówki na Wakacje” Bank oferuje „EkoPożyczkę”, dzięki której można sfinansować m.in. zakup sprzętu AGD klasy energooszczędności A++, rowerów, ekoarmatury, systemów dociepleniowych domu, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych produkujących prąd, czy urządzeń przystosowujących samochody do zasilania LPG.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.