Strona głównaWiadomościBNP Paribas Real Estate wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej

Dział Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi w trzech podstawowych obszarach: rynków kapitałowych, finansowania nieruchomości oraz usług restrukturyzacji instytucjonalnej. Dział pracuje dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które są już obecne na rynkach w tej części Europy, jak i dla tych podmiotów, które poszukują korzystnych możliwości inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Dział Rynków Kapitałowych w firmie BNP Paribas Real Estate świadczy usługi na rzecz firm lub osób prywatnych, które chcą kupić lub sprzedać nieruchomości komercyjne. Doradzamy również podmiotom, które są zainteresowane upłynnieniem środków zamrożonych w nieruchomościach, czy też firmom i osobom, które poszukują kapitału na realizację inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Del Chandler, Dyrektor Zarządzający Działem Rynków Kapitałowych w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie zdobyte w pracy zarówno dla instytucji finansowych, jaki i deweloperów oraz międzynarodowych firm konsultingowych. Posiadamy więc kompletną wiedzę na temat możliwości rynkowych i naszym klientom działającym lub planującym działać na rynkach nieruchomości w tej części Europy dostarczamy optymalnych rozwiązań – podsumowuje Del Chandler.

 

Małgorzata Gajuk pełni funkcję Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych i jest odpowiedzialna za doradztwo na rzecz klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości komercyjne na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz na rzecz klientów zainteresowanych sprzedażą takich nieruchomości. Doradza Klientom z sektora powierzchni handlowych, biurowych oraz magazynowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate pracowała między innymi jako Development Manager w firmie Tesco Polska oraz Research & Concept Manager w firmie ING Real Estate. Dodatkowo jest członkinią European Research Group działającej przy Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych (ICSC) oraz aktywnie działa w Polskiej Radzie Centrów Handlowych.

 

Małgorzata jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła program studiów podyplomowych Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych oraz Solvay Brussels School of Economics and Management. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie wycen nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Małgorzata posiada licencję pośrednika nr 19104.

 

Marta Łęska objęła stanowisko Młodszego Konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate, pracowała między innymi w firmie doradczej DTZ, w której odpowiadała za wsparcie działań dla Klientów firmy zainteresowanych zbyciem lub kupnem nieruchomości komercyjnych.

 

Marta Łęska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończyła kierunki: International Business oraz Finanse i Księgowość. W trakcie studiów zdobyła półroczne stypendium na National Chengchi University na Tajwanie, gdzie uczestniczyła w kursach z programu International MBA. 

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular