Strona główna Wiadomości BNP Paribas Real Estate wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej

BNP Paribas Real Estate wzmacnia Dział Rynków Kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej

Dział Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej świadczy usługi w trzech podstawowych obszarach: rynków kapitałowych, finansowania nieruchomości oraz usług restrukturyzacji instytucjonalnej. Dział pracuje dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które są już obecne na rynkach w tej części Europy, jak i dla tych podmiotów, które poszukują korzystnych możliwości inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Dział Rynków Kapitałowych w firmie BNP Paribas Real Estate świadczy usługi na rzecz firm lub osób prywatnych, które chcą kupić lub sprzedać nieruchomości komercyjne. Doradzamy również podmiotom, które są zainteresowane upłynnieniem środków zamrożonych w nieruchomościach, czy też firmom i osobom, które poszukują kapitału na realizację inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych – mówi Del Chandler, Dyrektor Zarządzający Działem Rynków Kapitałowych w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej w BNP Paribas Real Estate. Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie zdobyte w pracy zarówno dla instytucji finansowych, jaki i deweloperów oraz międzynarodowych firm konsultingowych. Posiadamy więc kompletną wiedzę na temat możliwości rynkowych i naszym klientom działającym lub planującym działać na rynkach nieruchomości w tej części Europy dostarczamy optymalnych rozwiązań – podsumowuje Del Chandler.

 

Małgorzata Gajuk pełni funkcję Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych i jest odpowiedzialna za doradztwo na rzecz klientów zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości komercyjne na terenie Europy Środkowo-Wschodniej oraz na rzecz klientów zainteresowanych sprzedażą takich nieruchomości. Doradza Klientom z sektora powierzchni handlowych, biurowych oraz magazynowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate pracowała między innymi jako Development Manager w firmie Tesco Polska oraz Research & Concept Manager w firmie ING Real Estate. Dodatkowo jest członkinią European Research Group działającej przy Międzynarodowej Radzie Centrów Handlowych (ICSC) oraz aktywnie działa w Polskiej Radzie Centrów Handlowych.

 

Małgorzata jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ukończyła program studiów podyplomowych Real Estate Professional organizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych oraz Solvay Brussels School of Economics and Management. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie wycen nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Małgorzata posiada licencję pośrednika nr 19104.

 

Marta Łęska objęła stanowisko Młodszego Konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate, pracowała między innymi w firmie doradczej DTZ, w której odpowiadała za wsparcie działań dla Klientów firmy zainteresowanych zbyciem lub kupnem nieruchomości komercyjnych.

 

Marta Łęska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończyła kierunki: International Business oraz Finanse i Księgowość. W trakcie studiów zdobyła półroczne stypendium na National Chengchi University na Tajwanie, gdzie uczestniczyła w kursach z programu International MBA. 

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.