Strona główna Wiadomości BNP Paribas laureatem rankingu banków dla MŚP Forbesa

BNP Paribas laureatem rankingu banków dla MŚP Forbesa

BNP Paribas laureatem rankingu banków dla MŚP Forbesa

Trzeci rok z rzędu BNP Paribas Bank Polska zajmuje miejsce na podium i utrzymuje się w ścisłej czołówce rankingu najlepszych banków dla firm „Forbesa”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest instytucjom oferującym najlepsze rozwiązania produktowe dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W tym roku BNP Paribas został wyróżniony za solidną ofertę kredytów, różnorodność oferty i jedno z najtańszych kont na rynku.

 

BNP Paribas Bank niezmiennie od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu miesięcznika „Forbes”, wyróżniającego instytucje najlepiej spełniające wymogi polskich przedsiębiorców. Drugie miejsce w najnowszym zestawieniu i wysokie noty w poszczególnych kategoriach potwierdzają atrakcyjność i jakość oferowanych przez bank rozwiązań. Redakcja doceniła przede wszystkim ciągłe poszerzanie oferty, w tym także solidne rozwiązania kredytowe oraz przystępne cenowo konto dla sektora MŚP, które jest jednym z najtańszych na rynku.

 

Przyznana nagroda pokazuje, że oferta BNP Paribas Banku dla firm jest niezmiennie konkurencyjna i odpowiada na potrzeby przedsiębiorców. Bank konsekwentnie wspomaga rozwój swoich klientów. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest wchodząca właśnie na rynek nowa oferta kredytowa dla mikrofirm.

 

Ranking najlepszych banków dla firm to coroczne zestawienie, w którym miesięcznik „Forbes” ocenia ofertę polskich banków skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw. W rankingu „Forbesa” można zdobyć osiem gwiazdek: trzy za najtańszy koszyk usług, po dwie za oferty lokat i kredytów. Jedną gwiazdką dodatkowo doceniono banki, które miały najlepsze parametry jakościowe, pod warunkiem, że odpowiedziały na wszystkie pytania miesięcznika. W tegorocznym rankingu BNP Paribas Bank Polska uzyskał cztery gwiazdki. Zestawienie objęło 26 największych banków działających w Polsce.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.