BGŻ BNP Paribas w programie „Rodzina 500+”

Bank BGŻ BNP Paribas podpisał list intencyjny z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczący składania wniosków w programie „Rodzina 500+”.

– Jesteśmy Bankiem, który działa silnie lokalnie, jest blisko swoich klientów i oferuje im rozwiązania finansowe dopasowane do zmieniających się potrzeb. Dołączymy do grona banków, które umożliwią klientom składanie wniosków o uzyskanie dofinansowania z programu „Rodzina 500+” – powiedział Tomasz Bogus, prezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

W zakresie podpisanego listu intencyjnego Bank deklaruje możliwość współdziałania w zakresie składania w postaci elektronicznej wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz załączników do tych wniosków w ramach programu „Rodzina 500+” za pośrednictwem systemów teleinformatycznych Banku.

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa złożony proces połączenia operacyjnego i IT. Dostosowanie systemów do wymagań programu „Rodzina 500+” będzie możliwe do końca 2016 r. Bank będzie na bieżąco informował o postępach prac związanych z tym rozwiązaniem.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.