Strona głównaWiadomościBGŻ BNP Paribas w programie „Rodzina 500+”

BGŻ BNP Paribas w programie „Rodzina 500+”

Bank BGŻ BNP Paribas podpisał list intencyjny z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dotyczący składania wniosków w programie „Rodzina 500+”.

– Jesteśmy Bankiem, który działa silnie lokalnie, jest blisko swoich klientów i oferuje im rozwiązania finansowe dopasowane do zmieniających się potrzeb. Dołączymy do grona banków, które umożliwią klientom składanie wniosków o uzyskanie dofinansowania z programu „Rodzina 500+” – powiedział Tomasz Bogus, prezes Zarządu Banku BGŻ BNP Paribas.

W zakresie podpisanego listu intencyjnego Bank deklaruje możliwość współdziałania w zakresie składania w postaci elektronicznej wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz załączników do tych wniosków w ramach programu „Rodzina 500+” za pośrednictwem systemów teleinformatycznych Banku.

W Banku BGŻ BNP Paribas trwa złożony proces połączenia operacyjnego i IT. Dostosowanie systemów do wymagań programu „Rodzina 500+” będzie możliwe do końca 2016 r. Bank będzie na bieżąco informował o postępach prac związanych z tym rozwiązaniem.

Źródło: Bank BGŻ BNP Paribas

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular