Strona główna Wiadomości Bezpieczeństwo na stoku i w codziennym życiu

Bezpieczeństwo na stoku i w codziennym życiu

Bezpieczeństwo na stoku i w codziennym życiu

Ostatnie tygodnie zimy sprzyjają wyjazdom na narty. Aby czuć się bezpiecznie zarówno w trakcie zimowych szaleństw, jak i na co dzień, warto rozważyć zakup długoterminowej polisy ochronnej, tym bardziej że w lutym MetLife przygotowało 10% rabat na zakup pakietu MultiOchrona. Obniżona cena dotyczy nie tylko pierwszej składki, ale całego okresu trwania ubezpieczenia.


MetLife MultiOchrona to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków wzbogacone o pakiet pomocy powypadkowej, zapewniające, oprócz wypłaty świadczeń pieniężnych w przypadku różnych zdarzeń, m.in. pobytu w szpitalu, złamania, inwalidztwa, dostęp do 176 usług medycznych oraz całodobową pomoc konsultanta. Ochrona obowiązuje na całym świecie, a także na stokach narciarskich.

 

– Planując wyjazd na narty warto rozważyć zakup odpowiedniego ubezpieczenia. Polisy turystyczne nie zawsze chronią osoby uprawiające sporty zimowe. Niektóre z nich wymagają rozszerzenia ochrony i konieczności zakupu dodatkowej umowy. MetLife MultiOchrona to ubezpieczenie, które obejmuje ochroną klienta na co dzień, a także podczas wyjazdów i szaleństw również na stoku. – wyjaśnia Bożena Trzaska, dyrektor ds. Rozwoju Produktów w MetLife.

 

W lutym MetLife przygotowało ofertę specjalną na zakup pakietu MultiOchrona. Ubezpieczenie dostępne jest w cenie o 10% niższej, a zniżka ta obejmuje cały okres trwania ubezpieczenia, czyli nawet do 75 roku życia Klienta.

 

– Klienci zawierający umowę nie muszą wypełniać żadnych ankiet medycznych czy przeprowadzać badań. Dodatkową korzyścią produktu jest rosnąca suma ubezpieczenia. Jej wartość wzrasta corocznie od 2. do 6. roku trwania umowy o kwotę równą 10% początkowej sumy ubezpieczenia, natomiast składka pozostaje niezmienna. Oznacza to, że im dłużej klient posiada to ubezpieczenie, tym chroniony jest na wyższe kwoty świadczeń, aż do 150% wartości początkowej, przy czym składka pozostaje na poziomie z dnia zawarcia umowy. Dodatkowo, troszcząc się o naszych klientów, proponujemy w miesiącu lutym, czyli w czasie zwiększonej aktywności sportowej i wielu wyjazdów pakiet w bardziej przystępnej cenie, już od 36 zł miesięcznie. – dodaje Bożena Trzaska. – Co więcej, dzięki współpracującej z nami firmie assistance, nasi klienci otrzymują całodobowy dostęp do konsultanta, który nieodpłatnie zorganizuje dla nich wizyty u lekarzy, proces rehabilitacji, dostawę lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego, badania ambulatoryjne, także rezonans magnetyczny, czy też tomografię komputerową i wiele innych usług medycznych.

 

Pakiet MultiOchrona dostępny jest w dwóch wariantach: indywidualnym i rodzinnym. Wariant indywidualny, przy składce jedynie za osobę dorosłą, obejmuje ochroną także wszystkie dzieci wychowywane przez samotnego rodzica, aż do ukończenia przez nie 21 lat. Wersja rodzinna ma szerszy zakres i oprócz ubezpieczonego obejmuje ochroną małżonka lub partnera, jak również wszystkie dzieci, które są na ich utrzymaniu, aż do ukończenia przez nie 21 lat. Warto podkreślić, że składka w pakiecie rodzinnym jest niezależna od liczby dzieci i nie wzrasta wraz z ich liczbą.

 

/ MetLife

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.