Strona główna Wiadomości Bazyliszek w kampanii pożyczki Alior Banku

Bazyliszek w kampanii pożyczki Alior Banku

Bazyliszek w kampanii pożyczki Alior Banku

­­

Alior Bank, w najnowszej kampanii marketingowej, promuje ofertę pożyczki gotówkowej z gwarancją najniższej raty. Głównym medium kampanii jest telewizja, wspierana silną komunikacją w Internecie.

 

1 października ruszyła intensywna kampania pożyczki gotówkowej, która potrwa do połowy listopada br. W komunikacji podkreślane są główne zalety oferty – gwarancja najniższej raty oraz łatwość uzyskania pożyczki – „w Alior Banku pożyczasz najtaniej i równie łatwo, jak w swoim dotychczasowym banku, wystarczy wyciąg z konta”.

 

Na potrzeby kampanii powstał 30-sekundowy spot telewizyjny zatytułowany „Legenda” oraz jego 15-sekundowa wersja. Zdjęcia zostały zrealizowane w wyjątkowej scenerii gdańskiej starówki, m.in. przy ul. Mariackiej. Jedną z postaci występujących w „Legendzie” jest Bazyliszek. Spot wyreżyserował Pan Konstanty Przybora, a operatorem zdjęć był Pan Witold Płóciennik.

 

Spot jest emitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: Polsat, TVN, TVP1, TVP2 oraz
w 70 stacjach tematycznych z portfolio Polsat Media, TVN i At Media. Można go też obejrzeć na oficjalnym kanale Alior Banku w serwisie YouTube.

 

Kampanię telewizyjną wspiera silna komunikacja w Internecie, wzmocniona spersonalizowanym mailingiem. Reklamy internetowe prowadzą na dedykowaną stronę: http://pozyczka.aliorbank.pl, zawierającą szczegóły oferty „Pożyczki z gwarancją najniższej raty” oraz wniosek produktowy.

 

Za przygotowanie reklamy TV i materiałów BTL odpowiadała Agencja PZL, a za kreacje internetowe – agencja Gong. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Maxus. Spot przygotował dom produkcyjny Easy Hell Productions.

Źródło: Alior Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.