Strona główna Wiadomości Bartek Zmarzlik reklamuje produkty GBS Banku

Bartek Zmarzlik reklamuje produkty GBS Banku

Bartek Zmarzlik reklamuje produkty GBS Banku

Przypominamy, że nadal trwa kampania reklamowa GBS Banku. Pierwszy etap kampanii został już zakończony w sierpniu. Spośród haseł konkursowych internauci wybrali to najlepsze. Autor zwycięskiego hasła odjechał skuterem retro. Pozostały jeszcze dwie szanse wygrania skutera oraz 20 000,00 zł.

 

Kampania GBS Banku zatytułowana „Podróż marzeń ” nawiązuje do tęsknot za podróżami. Bo choć lato przemija, chęć podróżowania pozostaje. Kampania wystartowała 22 kwietnia bieżącego roku i potrwa aż do jego zakończenia.

 

Twarz kampanii

 

Produkty i usługi banku promuje Bartek Zmarzlik, miłośnik podróży. Jego życie to ciągła podróż. W sezonie startowym przemieszcza się wraz z mechanikami i motorami między Polską, a Szwecją. Co tydzień startuje w innym mieście w Polsce oraz Szwecji. Do tego dochodzą rozgrywane na całym świecie międzynarodowe zawody indywidualne oraz drużynowe. Pomimo ciągłych rozjazdów Bartek deklaruje, że nie ma ich dość. Wprost przeciwnie. Gdy kończy się sezon, poza żużlem najbardziej brak mu podróżowania. Spytany o ulubiony kierunek bez chwili namysłu wskazuje południe Europy. Poproszony o doprecyzowanie wskazuje na Włochy i Hiszpanię. Spytany dlaczego tam, odpowiada: „bo tam jest ciepło i pięknie”. Tam Bartek udaje się by odpocząć. Tam zaczyna budować formę w trakcie przedsezonowych obozów i zgrupowań.

 

Konkurs i jego nagrody

 

Sięgając po dowolny kredyt w GBS Banku, zakładając konto i korzystając z karty debetowej, bądź sięgając po kartę kredytową można wygrać wycieczkę marzeń. Nagrodą główną jest gotówkowyVoucher o wartości 20.000,00 pln na podróż w dowolnie wybrane miejsce na świecie.

 

Co należy zrobić by wygrać

 

Należy skorzystać z wyżej wspomnianych produktów z oferty GBS Banku wypełnić kupon konkursowy podając miejsce wymarzonej podróży wraz z uzasadnieniem. Te najciekawsze, najzabawniejsze, najbardziej oryginalne nagrodzimy. Jest o co walczyć:) Zapraszamy do wspólnej zabawy. Już dziś zapraszamy do placówek GBS Banku. Marzenia są po to by je spełniać.

 

GBS Bank

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.