Strona głównaWiadomościBank Pocztowy z atrakcyjnymi promocjami kredytów

Bank Pocztowy z atrakcyjnymi promocjami kredytów

Bank Pocztowy przygotował dla Klientów nowe promocje kredytów gotówkowych na październik i listopad br.

 

W ramach promocji, Bank oferuje Klientom trzy rodzaje kredytów gotówkowych. Pierwsza z promocji została przygotowana dla osób zatrudnionych w firmach i zakładach, które Bank uznaje za bezpieczne i stabilne (m.in. Urzędy Marszałkowskie, jednostki budżetowe, czy szeroko pojęta służba zdrowia). Mogą z niej skorzystać również przedstawiciele wolnych zawodów oraz emeryci MSWiA.

 

Parametry kredytu to oprocentowanie od 9,99% oraz prowizja wynosząca 3%. Dodatkowo Klienci mogą skorzystać z ubezpieczenia NNW (28 zł miesięcznie), które nie stanowi zabezpieczenia kredytu. Długość kredytu może wynieść nawet 150 miesięcy, natomiast jego maksymalna wysokość to 150 000 zł.

 

Bank Pocztowy przygotował również promocję dla Nestorów oraz pozostałych Klientów. Parametry kredytu gotówkowego dla Nestora to 13,99% oraz prowizja 4% i ubezpieczenie na życie 0,35%. Okres kredytowania może wynieść do 120 miesięcy, natomiast kwota od 500 zł. Jest to jeden z niewielu kredytów na rynku dedykowanych grupie Nestorów. Parametry promocyjnej oferty dla pozostałych Klientów to oprocentowanie od 11,99%, prowizja 2% i ubezpieczenie NNW 28 zł miesięcznie lub na życie i od utraty pracy 0,35%.

Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

 

Tym razem promocja Banku Pocztowego trwa aż do końca listopada br. O kredyt można wnioskować na każdej Poczcie, w placówkach i Mikrooddziałach Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular