Strona główna Wiadomości Bank Pocztowy wspiera świąteczne zakupy

Bank Pocztowy wspiera świąteczne zakupy

Bank Pocztowy wspiera świąteczne zakupy

Bank Pocztowy w grudniu br. oferuje kredyty gotówkowe, których oprocentowanie wynosi już od 9,99%. Jednocześnie do końca roku trwa promocja przesyłek kurierskich.

W gorącym, przedświątecznym okresie Bank Pocztowy proponuje swoim klientom aż trzy oferty promocyjne kredytów gotówkowych. – Dla największej grupy klientów przygotowaliśmy kredyt z promocyjnym oprocentowaniem od 9,99% oraz prowizją 3%. Ponad 80% sprzedanych kredytów gotówkowych w tym roku stanowiły kredyty dla pracowników wybranych zakładów pracy, uznawanych przez bank za bezpieczne i stabilne podmioty (np. takie, które ze względu na strukturę własnościową oraz obowiązujące prawo pokrywają swoje wydatki bezpośrednio z budżetu, JST, a także spółki akcyjne notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych) – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista w Linii Kredytów Detalicznych.

Z oferty tej mogą skorzystać przedstawiciele wolnych zawodów oraz wybranych grup emerytów. Dodatkowo Bank proponuje atrakcyjne ubezpieczenie NNW (28 zł miesięcznie), które nie jest zabezpieczeniem kredytu.  

Zaletą kredytu jest zarówno elastyczność okresu spłaty jak i wysoka dostępna kwota kredytu – nawet 150 tys zł. Rozłożenie spłaty rat do 150 miesięcy pozwoli dopasować ich wysokość do możliwości domowego budżetu.

Ze świątecznej oferty mogą skorzystać także posiadacze „Konta Nestor” w Banku Pocztowym. Dla nich bank przedłużył promocję o poniższych parametrach: oprocentowanie 13,99% oraz prowizja 4%. Przedłużona została także promocja dla pozostałych klientów z oprocentowaniem 11,99% i prowizją 2%.

Kredyty mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Specjalnie na święta bank wspólnie z Pocztą Polską przygotował zupełnie nową ofertę. Osoby posiadające kartę w Banku Pocztowym mogą zaoszczędzić pieniądze przy świątecznych przesyłkach. Wystarczy okazać kartę Banku Pocztowego na Poczcie i cieszyć się przesyłkami Pocztex Ekspres 24 tańszymi o 30%.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.