Strona główna Wiadomości Bank Pocztowy rozszerza ofertę dla mikroprzedsiębiorców

Bank Pocztowy rozszerza ofertę dla mikroprzedsiębiorców

Bank Pocztowy rozszerza ofertę dla mikroprzedsiębiorców

Bank Pocztowy uatrakcyjnił swoja ofertę dla mikroprzedsiębiorców. Mogą oni obecnie korzystać z dwóch nowych kredytów. Są to: Lekka Linia Kredytowa oraz Ekspresowy Kredyt Ratalny.

Lekka Linia Kredytowa może posłużyć na sfinansowanie bieżących potrzeb firmy. Kwota kredytu wynosi od 20 tys. zł do 200 tys. zł. Długość kredytowania to 12 miesięcy. Kredyt ten jest odnawiany na kolejne okresy. Lekka Linia Kredytowa nie wymaga zabezpieczeń rzeczowych.  

Ekspresowy Kredyt Ratalny udzielany jest w złotych. Jego kwota może wynieść od 20 tys. zł do 200 tys. zł, a okres kredytowania to nawet 60 miesięcy. Również ten kredyt nie wymaga zabezpieczeń.

Dla klientów potrzebujących większych środków Bank Pocztowy przygotował Pożyczkę hipoteczną. Umożliwia ona kredytowanie nawet do 1 mln zł, przy elastycznym okresie spłaty wynoszącym maksymalnie 25 lat. Charakteryzuje się zmiennym oprocentowaniem: WIBOR3M oraz marżą 3,7% i prowizją 3%.

Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom Pocztowe Konto Firmowe. Rachunek ten znalazł się m.in. na 3 miejscu w zestawieniu serwisu Money.pl klasyfikującym 83 konta. PKF prowadzone jest bez opłat. Klient ma możliwość bezpłatnych przelewów internetowych (zewnętrznych, wewnętrznych oraz do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędów Skarbowych). Bezpłatne są również wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą oraz wpłaty w Placówkach Banków i Placówkach Poczty Polskiej.

Przedsiębiorcy mogą również założyć Firmowe Konto Oszczędnościowe, którego oprocentowanie wynosi 2,75%. Klient ma możliwość skorzystania trzy razy w miesiącu z środków bez opłat (1 wypłata gotówkowa, 1 przelew wewnętrzny i 1 przelew zewnętrzny).

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.