Strona główna Wiadomości Bank Pocztowy rozpoczął promocję Pocztowej Karty Kredytowej

Bank Pocztowy rozpoczął promocję Pocztowej Karty Kredytowej

Bank Pocztowy rozpoczął promocję Pocztowej Karty Kredytowej

Promocja jest adresowana do wszystkich osób, które nie posiadają jeszcze karty kredytowej Banku Pocztowego. W ramach promocji bank nie pobiera opłaty za wydanie karty oraz za użytkowanie przez pierwszy rok. Promocja potrwa do 31 sierpnia br.

Maksymalna kwota limitu, o jaką może ubiegać się klient, to 5 000 zł. Aby otrzymać kartę wystarczy dochód 790 zł netto. Oprocentowanie karty na dzień 04.06.2013 wynosi 16%.

Karta kredytowa daje wiele możliwości: nieoprocentowany kredyt aż do 55 dni, dostęp do pieniędzy 24h na dobę, możliwość dokonywania szybkich transakcji zbliżeniowych do kwoty 50 zł bez wpisywania kodu PIN.

Posiadacze Pocztowego Konta Standard i Nestor mogą korzystać z automatycznej spłaty zadłużenia na karcie. Każda karta kredytowa jest objęta bezpłatnym pakietem ubezpieczeń chroniących przed nieuprawnionymi transakcjami, rabunkiem gotówki oraz rabunkiem karty i dokumentów.

O kartę kredytową można wnioskować w Placówkach Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, przez Internet, jak również za pośrednictwem infolinii.

Źródło: Bank Pocztowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.