Strona głównaWiadomościBank Millennium z nowym oddziałem w Galerii Północnej w Warszawie

Bank Millennium z nowym oddziałem w Galerii Północnej w Warszawie

Bank Millennium udostępnił klientom w nowo otwartej Galerii Północnej w Warszawie swój kolejny oddział w nowoczesnej architektonicznie aranżacji. W wyborze lokalizacji Bank kieruje się potrzebami klientów, dlatego otwiera nowe oddziały w chętnie odwiedzanych i nowoczesnych centrach handlowych.

 

 

― Naszym podstawowym celem jest być tam, gdzie są nasi klienci, którzy coraz więcej czasu spędzają właśnie w galeriach handlowych, ponieważ mogą tam załatwić wiele codziennych sprawy ― mówi Artur Żurek, dyrektor Departamentu Wspomagania i Optymalizacji Sieci Bankowości Detalicznej Banku Millennium. ― Dbamy o dogodne lokalizacje, ale także wysoką jakość obsługi. Nasz nowy format placówek wyróżnia wygodna i przyjazna przestrzeń, która zapewnia klientom komfort podczas rozmów z opiekunem klienta. Z naszych obserwacji zachowań klientów wynika, że chociaż coraz częściej korzystają oni z kanałów cyfrowych, to jednak w dalszym ciągu cenią sobie bezpośredni kontakt z opiekunem klienta. Dlatego dbamy o to, aby przestrzeń naszych placówek sprzyjała rozmowom z klientami ― dodaje Artur Żurek.

Klientów i pracowników nowego oddziału otacza stylowa i komfortowa aranżacja wnętrza, o którą zadbała pracownia architektoniczna Eksner Industry. Materiały wykończeniowe i detale wyposażenia są efektem obserwacji trendów w projektowaniu oraz zmian, jakie zachodzą w otoczeniu klientów Banku. Oddział zapewnia dodatkowe udogodnienia, np. stanowiska z dostępem do bankowości elektronicznej ― Millenetu oraz demo bankowości mobilnej na tablecie. Plakaty zastąpione zostały dużymi ekranami. Odwiedzający oddział klienci mogą też swobodnie korzystać z bankomatu i wpłatomatu, pozwalającego na wpłatę i wypłatę gotówki, a także operacje z użyciem BLIKA.

Bank Millennium posiada już ponad 10 podobnych oddziałów na terenie całej Polski, a w najbliższym czasie planuje otwarcie lub modernizację kolejnych.

Źródło: Bank Millennium

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular