Strona główna Wiadomości Bank Millennium uznany za najlepszy bank internetowy w Polsce

Bank Millennium uznany za najlepszy bank internetowy w Polsce

Bank Millennium uznany za najlepszy bank internetowy w Polsce

Bank Millennium zajął pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy bank internetowy dla klientów indywidualnych w Polsce”. Wyróżniono również aplikację bankowości mobilnej dla przedsiębiorstw. Nagrody przyznał niezależny magazyn finansowy Global Finance.


Zgodnie z werdyktem jury Bank Millennium jest „Najlepszym bankiem internetowym dla klientów indywidualnych w Polsce” (Best Consumer Internet Bank”) i oferuje „Najlepszą w Europie Środkowo-Wschodniej bankowość mobilną dla przedsiębiorstw” („Best in Mobile Banking for Corporate/Institutional in CEE”). Organizatorzy konkursu docenili m.in. ofertę produktową dostępną przez internet, funkcjonalność i projekt nowego serwisu oraz przyrost liczby klientów korzystających z bankowości on-line.

 

– Innowacyjność, inwestowanie w rozwój elektronicznych kanałów bankowości, zdobycie wiodącej pozycji w obszarze bankowości internetowej i mobilnej to elementy strategii Banku Millennium. Jak widać konsekwentna realizacja tej strategii przynosi efekty – rosnące grono internetowych klientów oraz nagrody o lokalnym i europejskim zasięgu. Nie kryję, że bardzo się z tego cieszymy– mówi Ricardo Campos, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

 

Zwycięskie banki wybrano na podstawie kryteriów takich jak efektywność strategii zdobywania i obsługi klientów przez internet, skuteczne zachęcanie i zwiększanie liczby klientów korzystających z ofert internetowych, szerokość oferty produktowej, realne korzyści płynące z inicjatyw realizowanych on-line oraz projekt i funkcjonalność strony internetowej.

 

Global Finance to niezależny magazyn finansowy wydawany od 1987 roku. Co roku wybiera najlepsze systemy bankowości internetowej na świecie. Zwycięzcy Worlds Best Internet Bank wyłaniani są w poszczególnych regionach: Europie, Europie środkowo-wschodniej, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Azji, Bliskim Wschodzie i Afryce. Wyróżnienia te stały się uznanym znakiem najwyższej jakości usług bankowych.

Źródło: Bank Millennium

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.