Bank BPH powołuje Rzecznika Klientów

 Bank BPH powołał rzecznika, który będzie wspierał klientów, jak również reprezentował ich interesy, oczekiwania i potrzeby wobec jednostek biznesowych banku.


Klienci Banku BPH mogą liczyć na wsparcie ze strony rzecznika w przypadku różnicy stanowisk dotyczących decyzji podejmowanych przez bank, w tym także w zakresie odpowiedzi na zgłaszane reklamacje. Rzecznik Klientów będzie również pozyskiwał opinie na temat funkcjonowania banku oraz reprezentował oczekiwania, interesy i potrzeby klientów wobec jednostek biznesowych.

 

– Powołanie Rzecznika Klientów jest jedną z inicjatyw realizowanych zgodnie z naszą filozofią „fair play”, potwierdzających otwartość Banku BPH na dialog z klientami – mówi Krzysztof Motylski, Rzecznik Klientów Banku BPH. – Naszym zamiarem jest zaoferowanie klientom możliwości odwołania od decyzji banku, w tym np. od wyniku rozwiązania złożonej wcześniej reklamacji. Rozstrzyganie zgłoszenia odbywać się będzie w oparciu o postanowienia zawartych umów i przepisów prawa, ze szczególną dbałością o prowadzenie relacji w duchu fair play.

 

Aby skorzystać ze wsparcia Rzecznika Klientów, należy w pisemnej korespondencji odwołać się od wcześniejszej decyzji banku, opisać okoliczności sprawy i oczekiwane rozwiązanie. Takie zgłoszenie, ze wskazaniem w adresie: Rzecznik Klientów, należy przesłać do banku pocztą tradycyjną, faksem lub pocztą elektroniczną albo pozostawić w najbliższym oddziale banku.

 

Rzecznik zachęca również do zgłaszania uwag i opinii dotyczących funkcjonowania Banku BPH. – Między innymi dzięki informacjom pozyskiwanym od naszych klientów mamy możliwość podnoszenia jakości usług i dostosowywania oferty produktowej do ich potrzeb i oczekiwań – mówi Motylski.

 

Informacje o Rzeczniku Klientów Banku BPH można znaleźć na stronie internetowej: http://www.bph.pl/pl/przydatne_informacje/rzecznik-klientow.

Źródło: Bank BPH

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.