Strona główna Wiadomości Bank BPH powołuje Rzecznika Klientów

Bank BPH powołuje Rzecznika Klientów

Bank BPH powołuje Rzecznika Klientów

 Bank BPH powołał rzecznika, który będzie wspierał klientów, jak również reprezentował ich interesy, oczekiwania i potrzeby wobec jednostek biznesowych banku.


Klienci Banku BPH mogą liczyć na wsparcie ze strony rzecznika w przypadku różnicy stanowisk dotyczących decyzji podejmowanych przez bank, w tym także w zakresie odpowiedzi na zgłaszane reklamacje. Rzecznik Klientów będzie również pozyskiwał opinie na temat funkcjonowania banku oraz reprezentował oczekiwania, interesy i potrzeby klientów wobec jednostek biznesowych.

 

– Powołanie Rzecznika Klientów jest jedną z inicjatyw realizowanych zgodnie z naszą filozofią „fair play”, potwierdzających otwartość Banku BPH na dialog z klientami – mówi Krzysztof Motylski, Rzecznik Klientów Banku BPH. – Naszym zamiarem jest zaoferowanie klientom możliwości odwołania od decyzji banku, w tym np. od wyniku rozwiązania złożonej wcześniej reklamacji. Rozstrzyganie zgłoszenia odbywać się będzie w oparciu o postanowienia zawartych umów i przepisów prawa, ze szczególną dbałością o prowadzenie relacji w duchu fair play.

 

Aby skorzystać ze wsparcia Rzecznika Klientów, należy w pisemnej korespondencji odwołać się od wcześniejszej decyzji banku, opisać okoliczności sprawy i oczekiwane rozwiązanie. Takie zgłoszenie, ze wskazaniem w adresie: Rzecznik Klientów, należy przesłać do banku pocztą tradycyjną, faksem lub pocztą elektroniczną albo pozostawić w najbliższym oddziale banku.

 

Rzecznik zachęca również do zgłaszania uwag i opinii dotyczących funkcjonowania Banku BPH. – Między innymi dzięki informacjom pozyskiwanym od naszych klientów mamy możliwość podnoszenia jakości usług i dostosowywania oferty produktowej do ich potrzeb i oczekiwań – mówi Motylski.

 

Informacje o Rzeczniku Klientów Banku BPH można znaleźć na stronie internetowej: http://www.bph.pl/pl/przydatne_informacje/rzecznik-klientow.

Źródło: Bank BPH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.